Napolyon Kazanç Merkezi

Ivan3097

New member
Türkiyenin web tabanlı,ilk izinli pazarlama platformu olan süperteklif'in Dataprofil A.Ş aracılığıyla kurulan yeni sistemidir.

Napolyon, tanıtım mesajları okumayı avantaja dönüştürüyor! Napolyon sayesinde, tanıtım mesajları okudukça kazanacaksınız.
Napolyon, izniniz alınarak e-mail'inize gönderilen tanıtım mesajlarını okuyarak kazanmanızı sağlayan bir izinli pazarlama platformudur. Napolyon , yaptığı pazarlama çalışmalarından elde ettiği net kazancın yüzde 45'ini üyelerine dağıtır. Günlük tanıtım mesajları, sizin izninizle istediğiniz sayı ve sıklıkta gönderilir.

Üye olduktan sonra yapmanız gereken tanıtım mesajlarınızı okumak! Üstelik üyelik ücreti yok, istenmeyen mesajlar yok! Kazancınızı artırmak için arkadaşlarınızı Napolyon ' a davet edin! Onlar da kazansın, sizin kazancınız da katlansın!

Evet arkadaşlar referans linkim üzerinden napolyona üye olmanız halinde 0.05$ paypal ödemesi yapacağım.

paypal ödemesini üye olunduktan en geç 2 gün içerisinde hesabınıza geçeceğim( ortalama 2 günde bir giriyorum siteye)

üye olan arkadaşlar üye oldukları mail adresini ve paypal adreslerini ister bu başlık altından ister özel mesajla bildirebilirler.

siteye üye olmuş sayılmak için aktivasyonun tamamlanmış olması gerekmektedir.

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

ÜYE OL

ademsucu

New member
Gelsin Paralar

Tamamen ücretsiz üye oluyorsunuz ve takip ediyorsunuz ne kaybedersiniz ki ?

Ňapolyon nedir?
Ňapolyon, ilgi alanlarınıza göre, seçkin markalardan özel kampanyaları, izniniz doğrultusunda size ulaştırır. Bu reklam mesajlarını okumanız, tıklamanız ve Facebook profilinizde paylaşmanız sonucunda, üyelik derecenize göre değişen oranlarda kazanç sağlayarak geniş bir yelpazede sunulan fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Ňapolyon bana ne kazandıracak?
Ňapolyon ilgi alanlarınıza ve ihtiyaçlarınıza özel kampanyalarla ayrıcalık ve zaman kazandırır. Kampanyaları takip ederek kazandığınız Ňaplar karşılığında pek çok seçkin markanın yalnız siz üyelerimize özel fırsatlarından yararlanabilir, anlaşmalı olduğumuz çeşitli web sitelerine Ňaplarınızı transfer edebilir, çekilişlere katılarak büyük ödülleri kazanma fırsatı elde edebilirsiniz.

Ňap (Ň) Nedir?
Ňap, Ňapolyon'daki aktiviteleriniz karşılığında kazandığınız puan birimidir. Kazandığınız Ňaplar, dilerseniz size fırsatlar, indirimler, çekilişler ve ayrıcalıklar olarak geri döner.

Nasıl Ňap kazanmaya başlayacağım?
Ňapolyon'a üye olur olmaz 1000 Ň kazanırsınız. Profil ve Tercih bilgilerinizi doldurarak Ňap kazanmaya devam edersiniz. SMS, e-mail ve diğer kanallardan size göndereceğimiz reklam mesajlarını görüntüleyip Facebook'ta paylaştıkça, anketleri doldurdukça ve davet gönderdiğiniz arkadaşlarınızın üye olmalarıyla daha çok Ňap kazanacaksınız.

http://www.napolyon.com/Uye/Kayit-Formu.aspx?lid=a2cdb10d-3519-445e-8d9e-9d48bb259e71