Msnde Çevrim Dışı girenleri Gör Nasılmı? DeNeNDi..!

Ç.Dışı Girenleri Görüp ŞaŞıRtTıNıZ Mı? İleti GöndeReReK?

• Kullanılan toplam oy
    108

yigitolan1

New member
Evet arkadaşlar muhteşem bir paylaşımla Daha Karşınızdayım! MSN'de ç.dışı girenleri görmek mümkün işte şu şekilde oluyor anlatayım:D
Messengerınızda plus live yüklü ise çevrimiçi olup çevrımdışı görünen kişileri görebiliceksiniz.
plus live in belirlediğiniz kişi veya kişilerin yaptığı eylemlerden sizi haberdar etmek için olay bildirimleri hizmeti var.

plus/tercihler/özelleştir/olay bildirimleri

gelen sayfaya ekle dioruz istediğimiz kişi yada kişileri seçip ileri dioruz.
gelen sayfada oturum açtı yı seçip devam ediyoruz
ses ile bilgilendirmenin altındaki olay meydana geldiğinde ses çal kutucuğunu seçiyoruz.
ve gözat (....) dan desteklenen uzantılara göre bi ses seçiyoruz ve ileri dioruz
bu bilgilendirme hiçbir zaman sona ermeyecek işaretlioruz

bundan sonra kullanıcı ister çevrimdışı ister çevrimiçi oturum açsın belirlediğiniz ses çalacaktır.

ses çaldığı halde oturum açma bilgisi gelmediyse çevrımdışı girmiştir.

ona msj atarak şaşırtabilirsiniz

NOT: kendi pc nizde 2. bir oturumla denerseniz çalışmayacaktır.lütfen bir arkadaşınızla deneyin!!

Dipnot : Arkadaşlar programın mantığı şöyle eğer msnsinde mesela 10 kişi var mesela diyelim 1 ahmet arkadışın farz edelim 2 incisi mehmet ahmete ayrı bi müzik koy mehmete ayrı bi müzik ahmet ç.dışı girdiği zaman ahmetin müziği çalar. mehmet girince mehmetin yani mantık böyle anlatabildim mi ? yani çevrim içi açar gibi sana sol köşeden ahmet çevrim dışı açtı demiyor sadece müzikle ç.dışı açtığını belirtiyor.. Umarım anlamışsınızdır.
!alıntı!

Yorumlarınızı Bekliyorum Arkadaşlar!

eftalya

Deniz Kızı
kimlerin engelledigini gördügüm gibi cevrim disi girenlerede görecez :)

Yeşil Gözlü

Altın Üye
çok teşekkürler ama kişi zaten çevrimdışı girdiyse bir sebebi vardır diye düşünüyorum özel bir mevzusu olabilir niye o kişiyi rahatsız edeyimki

yigitolan1

New member
yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar! iyi forumlar! rahatsız edip etmemek tabi ki sizin elinizde!:D

puxawida

New member
Mercury kurun programa gerek kalmadan tek bir kutucuğu işaretleyerek bunu kolaylıkla görün

Mercury kurun programa gerek kalmadan olaylar kısmında kişisel mesaj değiştireni gösteri tıklayın ofline girenleri anlarsınız. Uyduruk, garantisi olmayan tuhaf denemelerle zaman kaybetmeyin

yigitolan1

New member
?

Mercury kurun programa gerek kalmadan tek bir kutucuğu işaretleyerek bunu kolaylıkla görün

Mercury kurun programa gerek kalmadan olaylar kısmında kişisel mesaj değiştireni gösteri tıklayın ofline girenleri anlarsınız. Uyduruk, garantisi olmayan tuhaf denemelerle zaman kaybetmeyin
Denemeden ve bi sonuca varmadan uyduruk olduğunu nerden biliyorsun arkadaşım doğru düzgün konuş!:mad:

goxel_87

New member
arkadaşlar msn 2009 yükledim bu çalışmıyor ve msn 2009 kalkmıyor kaldırma komutu yok garanti çalışan bir şey gerçekten çok lazım çevrimdışı olanları görmek için

DeviLHornS

New member
çook arkları yakalıodm okuldan kaçıp ç.dışı girip aileden biri varmı diye bakıyolardı önce o arada basıodm :D

demoniqa

New member
aynen dostum mantiği basit 2+2 = 4 anlayana fazla bile helal olsun güzel yakalamışsın tebrik ediyorum seni dostum TyoU