MSN Webcam Recorder v13.0 <<[HH]>>

coockmurat

New member
tesekur ederız ama bu verdıgın crack dosyası calısmıyor iki verdigin şifre nasıl bır şifre dogru düzgün versen sifreyi sen sadece kopyala yapıstır yapmıssın kardesım lütfen düzgün bır cd key ve crack koy

« ß@Dß®¥ »

Øяg¥ αηGєℓ
Key çalışmıyor yada ben çalıştıramadım. Aslında sen verdiğin Serial'i nasıl programa yazıcaz onu söylesen daha makbul olacak..

ylmzgkgz

New member
hayta ben bendeki sorunu çözdüm bende winpcap programı eksikmiş şimdi yükledimde program çalışmaya başladı emegine saglık kardeşim

taktak79

New member
crack yada serial olayını nasıl yapacagımızı acıkca yazarsan sevinirim id degiştirmeye izin vermiyo keyide kabul etmiyo

oLdness_07

The Darkness
eline sağlık hayta işimi gördü

coockmurat

New member
нαутα;2592439' Alıntı:

MSN Messenger için yazılmış güzel bir uygulama. Bu program sayesinde konuştuğunuz kişilerin kameralarındaki görüntüyü bilgisayarınıza kolaylıkla kaydedebilirsiniz.

Kullanımı:
1. Programı tam olarak bütün özellikleriyle kurun
2. Kurulum işleminden sonra programı başlatın. Bu sayede program bağlantınızdaki kamera aktarımlarını izlemeye başlayacaktır.
3. Biri sizinle görüntü uygulaması başlattığında program üzerinde bu görüntü aktarımın listelendiğini göreceksiniz
4. Kayıt otomatik olarak başlayacaktır. Durdurmak için File>Stop seçeneğine tıklamalısınız.
5. Videoyu Media Player'de izlenebilir bir hale getirmek için File>Export seçeneğine girip istediğiniz formatta kaydedebilirsiniz.

Pass:hackhell.com

http://rapidshare.com/files/88716766/MSN.Webcam.Recorder.v13.0_serial.rar

Not:programın çalışması içinNET Framework Sürüm 1.1 gereklidir.BURDAN İndirebilirsiniz

Not:Serial çalışmayanlar için crack eklenmiştir BURDAN indirebilirsiniz.

kardes hala soruya cvp yazmamıssın
su serıalı nasıl yapıyoruz veya crack dosyasını olmuyo o verdıgın serıal nasıl kopyala yapıstır yapmıssın guzelce yazsan anlatsan olmazmıydı

CybeRTecH

New member
kardeş crack ve serial olmuyo.yoq hala oluyo diyosan kaldır kendindekini kur bi daha.dene serial crack gör...biraz daha kaliteli paylaşımlar lütf3n.selametle...

memetbey

New member
ARKADAŞLAR NASIL YAPTIYSAM OLMUYOR KURULMUYOR HATTA crack BİLE BOZUK AÇILMIYOR LÜTFEN BUNDAN ANLAYAN BİRİ ANLATABİLİR Mİ? TŞK...:(