MP icin ZAMANI GELDI DIYORUM..!SIZ NE DERSINIZ...!

dursun

New member
gerekliyse neden olmasın +1

-=C4ŠĦ=-

ΡŜίĶǾΡΛţ ЎАzãŗ
Ben Aslında HerteLden bölümüne daha çok gündüzleri aktif olan birinin gelmesini isterim.Çünkü benim Gündüzleri nete girme imkanım olmuyo genelde Fakat geceleri bende online'ım ben şimdilik - veya + vermicem çünkü hertelden eğer sen mod olursan 3. bir moduda kaldırcak bir bölüm... bide bazı konuların verilip verilmediğini + günlük konu açma sınırını geçmemeye özen göstermelisin =) şimdilik + yada - vermiyom.
bu arada nickim cash =) crash deil.

alish

вυяαq αℓι&#1
+ veriyorum

firatay

>>>> ALESTA
Bu Görevin Altından Kalkacağına İnanıyorum....+1

berkelson

New member
Kendisini az çok tanırım, çok yakın bi dostumun yadigarı desem yeridir ... Bence hayatındaki bi takım olumsuzluğu hallettiği gibi bu mod konusundan da alnının akıyla çıkacaktır. Eğer bu konuyu açma ihtiyacı hissetmişse kendini modluğa da hazır hissetmiştir. A.mod olarak göreve başlamasında hiçbir sakınca bulmuyorum. Eğer görevinden kaçmayıp üzerine düşen vazifeyi yapıyorsa böylece devam edebilir. Ama axi takdirde modluğunun alınmasına kimse mani olamaz sebep gösteremez ... Herkese olduğu gibi Kadymp arkadaşımada modluk konusunda bol şanşlar diliyorum. Hakettiği yerde olacağından hiç şüphem yok ...

FatalError

New member
.................+.+. .+.+...................
..............., . . ,..................
................\_______/..................
..........................\_/.....................

+

Cansiz

New member
+1903 ne dielim
hyrlı olsun

Leke

Altın Üye
Neden olmasın benden +1
hayırlısı

HTML