MP icin ZAMANI GELDI DIYORUM..!SIZ NE DERSINIZ...!

kadymp

Turk4lyfe
Yaklasik 1 yildir Hackhell ailesindeyim.ve burada olmakdan son derece mutluyum.Bu zamana kadar elimden geldigince paylasimlar yapim kullanicilara yardimci olmak niyetinde bulundum ve sadece bir bolum degil tum bolumlerde paylasimlari yapmaya gayret ve ozen gosterdim.Bulundugum yer itibari ile TURKIYE ile burada 7 saat saat farkli olmaktadir,yani TURKIYEDE gece 12 iken burda aksam 5 bunu soylememin nedeni Hackhell ozellikle aksam ve gece yapilan cirkin tex msj larina karsi ilgili arkadasimlarima yardim edip ayni zamanda Hackhell gececilere de yardim etme dusuncesindeyim.Paylasimlarimi sadece bi bolum uzeirnde yapmadigim icin Her Telden bolumunde ilk hetapda A mod olup crash kardesimize yardim edip ayni zamanda diger bolumlerdede kullanicilarina yardimlarda bulunup paylasimlar yapmak amacindayim.Ben MP olarak artik Hackhell icin gorevimin resmilesmesi dusuncesindeyim umarim dogru zamanda dogru bir msj yazmistirim...simdiden tum ilgi gosterip dusuncelerini belirten herkese tesekkur ederim...

HoCuSPoCuS' Alıntı:
erken diye düşünüyorum hertelden çok aktif bi bölüm, daha tecrübeli biri olmalı

yada sen ilerleyen tarihlerde tekrar başvurursan o zaman + yada - veririm

edit: arkadaşım tecrübe derken üyelik tarihinden bahsetmiyorum. modlara karşı fevri sözlerinden, forumun diğer yerlerine arama yapmadan konu açman gibi şeylerden bahsediyorum.

benim sözlerim yönlendirici olmasın diye edit yazdığım yerden sonrasını yazmamıştım. madem mesajımı alıp kendi mesajına ekledin o zaman açayım bende..
canin saolsin arkadasim zaman zaman fikir ayriliklari olmustur bu gayet normeldir ancak sunu bilmeni isterimki sen dahil tum yoneticilere saygisiz bi durum icinde olmamistirim...ayrica sunuda bilmeni isterim ki konu eklerken ekliyecegim bolumde herzaman arama yapmistirim fakat gerek konu basliklari olsun gerek diger sebeplerden acilan konuyu acmis olabilirim...hepimiz insaniz hatalar bizlere mahsustur sana karsi bi yanlisimiz oldu ise AFOLA saygilar...

d0LpHiNs™

AzraiLin GözYa$LaRı
oLmanda Peq Sakınca Yoq Gibi heraLde Faqat Birazdaha BeqLeseydn Die Dü$ünüyorum...! $uan için Nötr...

arfy

____yaNNNNN
herteLdende 40 topichin war ...

totaLde 743 post undan 500 ü orda ... orda iii sayıLıcak bi post un war ...

ama biLmiorum ... :-S

not : awatarın güseLLmişh caLıorum ;-))

edit : wzgeçtym çaLmıorum :))

sul3ei

New member
kadymp olarak forumda gayet guzel paylasimlarda bulundugunu dusunmekdeyim bunun icin +1 diyorum umarim hakkinda hayirlisi olur

free!

artık yok...
ismini çok sık görüyorum sanki,
ihtiyaç olması halinde +

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
erken diye düşünüyorum hertelden çok aktif bi bölüm, daha tecrübeli biri olmalı

yada sen ilerleyen tarihlerde tekrar başvurursan o zaman + yada - veririm

edit: arkadaşım tecrübe derken üyelik tarihinden bahsetmiyorum. modlara karşı fevri sözlerinden, forumun diğer yerlerine arama yapmadan konu açman gibi şeylerden bahsediyorum.

benim sözlerim yönlendirici olmasın diye edit yazdığım yerden sonrasını yazmamıştım. madem mesajımı alıp kendi mesajına ekledin o zaman açayım bende..

Gєηco

Altın Üye
iyi yada kötü yorumda bulunmucam
haqqında hayırlısını dilerim..

σ∂ууѕєυѕ

нєяσ
Yalnız bildiğim kadarıyla kady nin kardeşisin dimi,yani onun bıraktıgı yerden dewam ediyosun sanırım??

kadymp

Turk4lyfe
OdyyseuS' Alıntı:
Yalnız bildiğim kadarıyla kady nin kardeşisin dimi,yani onun bıraktıgı yerden dewam ediyosun sanırım??
KADY nin yegeniyim ...
onun biraktigi yerden devam etme denilebilir....ancak o farkli bi gorevde idi ...

St.AnGeR

Document Visor..
padishahlıqmı bu aqraba vs mewsusu olsun.. :) kady nin yeri ayrıdr hersaman.. senin qonun haqqında da bishey diemicem achqcası.. hayrlısı olsn diim..

iSpiK

Kadim Dost
senın yonetımde olmanı ısterım ama hackhellde sanırım bu aralar buyuk degısıklıkler olucak yonetıcıler yapılanmayla ılgılı fılan belkı teklıfın onun ıcınde degerlendırılır yada daha baska bıyerde de olabılırsın onun ıcın bılemıcem ama senı aramızda gormek ısterımm

Moderatör
Moderatör
Forumun en eskiLerindensin.. En kaLiteLi payLa$ımında kurtLar vadisi ßütün böLümLeriydi saßitlenmi$ti yanLış hatırlamıyosam.. tecrübeLi oLdugunada inanıyorum .. +1 hayırLısı olsun ..

Mephisto

R€B€L
tecrübe acısından olabilceiini düşünüom ama online süren hakkında bi bilgim yok
eger online sürenin ilgilenmeye yetecek kadar olduuuna inanıosan
hayırlı olsun demek düşer

kadymp

Turk4lyfe
ONLINE olma konusunda hic bir problem yok suanda yorumun icin tesekkr ederim...
hayirlisi neyse o olsun ...

HTML