MozoLe Miяach

Zeytin

Zeytin&Limon
Eskilerden aramin bozuk oldugu sonra sonra duzelttigim ve simdi nerdeyse hic gorusmedigim birisi Mert.
Ama keyifli sohbet olmus begendim, tanimak isteyen arkadaslar daha yakindan tanimislardir umarim :smile:

RaulFB1907

New member
Mert abi keske bu roportaj biz tanismadan once yapilsaymis benim ilk tanisdigimizda sordugum nerdeyse cogu soru var burda :D :D Seni ne kadar severim bilirsin neysen ozun biseyler icin bi maske giymiyosun hic bi zaman.. Bi bjkli olmani sevmiyorum ama napalim bunada katlancaz artik :D

AngeL Of Death

Wishmaster
Bu forumda 'adam gibi adam' Lafına en uygun,en dürüst adamLardan biridir mert..

BiriLerinin gözüne girmek için şakLabanLık yapanLarın,sinsi varLıkLarın hiç haz etmediği birisidir..

Ama reaLitede on numara bir insandır..

Röportaj için ikinize de teşekkürLer..: )

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Mert abi keske bu roportaj biz tanismadan once yapilsaymis benim ilk tanisdigimizda sordugum nerdeyse cogu soru var burda :D :D Seni ne kadar severim bilirsin neysen ozun biseyler icin bi maske giymiyosun hic bi zaman.. Bi bjkli olmani sevmiyorum ama napalim bunada katlancaz artik :D
Bu yazımı okur okumaz varLığını hissettir..ÖzLedim be adam..!!

FeryaL

~ÖğretmeN~
anı yaşıyormuş:) Carpe Diem haa :) bana bak yoksa sen de mi ölü ozanlar derneğine üyesin :))
roportajı okumak mertin özeti gibi oldu :)
vakit geçmeden tomurcukları topla.. bugun gülen bir çiçek yarın ağlıyor ya da ölüyor olabilir genç :))

oLdness_07

The Darkness
Adam king ya...

remington

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
2050 gibi mezun olmayı düşünüyorum..........mert benim emeklilik zamanıma denk geliyo o tarih :)

Sungirl

New member
cok içten samimi bir soylesi olmus zevkle okudum bu forumdan bir kisinin resmini gormus oldum :D