MotorLu AraçLar Bölümüne A.Mod Adayıyım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Focus StyLe

FıRtına'

Bir önceki modluk başwurunda da belirtmiştim, yine söylemek istiyorum.Çünkü 2 ay içinde değişen bir şey göremedim.
Modifiyeyle ilgilenmek bölümde 4-5 resim wererek konu açmak değildir.Konu açmaktan ziyade bilginin olmasıdır we senin motorlu araçlar & modifiye hakkındaki bilginle otomobil dünyasındaki güwenilirliğini ispatlamandır.
En basitinden birisi sana bir araçla ilgili soru sorduğunda senin bunu soranlara doyurucu cewaplar wermen gerekir.Senin bu konuda bilgili açıklayıcı yorumlarını göremediğim gibi, aksine forum genelide dahil çok agresif we kırıcı bir uslup kullanıyorsun..
Ayrıca araçları bilip tanıman gerekirki, konu takibi yaparak düzeni sağlayabilesin.
Bu potansiyele sahip olduğunu düşünmüyorum.
Üzgünüm [ - ] 1905
Hakkında hayırlısı olsun.

GhOsT

Tuning Moderatör
manisa biLirsin iyi anlaşıyoruz normaLde senide sewerim..

ancak ßöLümü ßen şuan için iyi idare ettiğime inanıyorum..

+ açıkcası ßana sadece moderatör olabiLmen için konu açıyosun gibi geLiyor bi artı daha bu arada fırtına arkadaşımızın dediklerinede katıLıyorum..

kısacası fazLa uzatmaya gerek yok kırıLmayada gerek yok oyum [ -1903 ]

fare_07

**forum haşeresi**
siteye hizmet etmek sadece mod olmak deil....... ben 1 yılı geçik bi süre bekledim

ghost üstesinden geliyo
bölümün

-1923

LeaDerLyCa

New member
Forumda sevdiğim bi kişilerdensin .. Aktifsin ve o bölümde paylaşımların var ... ama sana şunu soruyorum rütbende moderatör yazmasını istediğin içinmi başvuru yaptın yoksa paylaşım yapıp üyeleri bilgilendirmek içinmi ?? ama biraz rütbende moderatör yazmasını istediğin için geldi ... oyum -

GebzeLi

Altın Üye
MotorLu araçLar böLümü diğer ßöLümLere benzemez maaLesef...MotorLu araçLar hakkında yeterLi düzeyde biLgin oLması gerek ve bir soru soruLduğunda Atakan'ında (Aktuğ) dediği gißi ekmek su gißi cevap vermen gerekir.Ayrıca konuLara yorumLarında doyurucu oLmaLıdır.Ve de modifiye anLayı$ın "bir spoiLer iki body kit"oLmamaLıdır bence....Ki$iLik oLarak saygıLı ve sevdiğim ßir karde$imsin ancak bu yüzden sana artı vermem haksızLık ve dürüstsüzLük tekabüL eder...ßence spor böLümden devam etmeLisin karde$im (ki$iseL görü$üm)...Spor iLe bence daha iLgiLisin ve takip ediyorsun.Sende bunu farketmi$tin önceLeri.ßence oradan devam et :goz:
MotorLu araçLar'ın eski bir moderatörü oLarak görü$üm eksi [-] yöndedir.
Kusura bakma ...

SAHRANİL

Altın Üye
+ bence orası için kaliten ortada.

innuendo

HANZALA
Moderatör
+ hakkında hayırlı olsun.

Kopuk Dadı

Moderatör
Moderatör
bölüm modu ihtiyaç olmadığını söylemiş o yüzden -

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML