Morg Taki Ilginç Olay

iSpiK

Kadim Dost
dedemı gecen hafta kaybettım hastahane sıze cenazeyı hemen vermez 1-2 saat hastahanede bulunması gerekır bunun sebebı ıse belkı kalbın tekrar calısması durumu oldugu ıcındır olabilir vucudun ılk sıcaklıgındanmıdır nedır bınde 1 de olsa bole bısey var

keske o kapagı acıp baksaydınız...

Arbalah

New member
Size şunu söyleyeyim arkadaşlar ölü bedenler bazen ölümden hatta gün sonra bile kas kasılmaları yaşıyorlar ( üst kat komşumuz cenaze yıkayıcısı ordan biliyorum) belkide öyle olmuştur.

Daniman

New member
dedemı gecen hafta kaybettım hastahane sıze cenazeyı hemen vermez 1-2 saat hastahanede bulunması gerekır bunun sebebı ıse belkı kalbın tekrar calısması durumu oldugu ıcındır olabilir vucudun ılk sıcaklıgındanmıdır nedır bınde 1 de olsa bole bısey var

peki 2 saat tutuyolar. diyelim ki bu olay dışında birisi canlandı kim duycak sence diğer ölüler mi ? saçma bişii :S:S

iSpiK

Kadim Dost

peki 2 saat tutuyolar. diyelim ki bu olay dışında birisi canlandı kim duycak sence diğer ölüler mi ? saçma bişii :S:S
2 saat morgta tutuyorlar demedım hastanede yogun bakımda vefat ettı orda kaldı dedım

HTML