Morg Taki Ilginç Olay

Daniman

New member
bu olay 20.05.08 tarihinde oldu. ben adını wermek istemediğim bir hastanede danışma elamanı olarak çalışıyorum bizim nöbetler acilde olduğumuz için vardiyalı olur ben 15:00-23:00 nöbetindeyken 19 mayıs ta gececi olarak yani 23:00-07:00 olarak çalışıyordum.
geceleri acil çok sıkıcı ve sakin olur, benim nöbetimin bitmesine 1-5 saat kadar zaman wardı sıkılıyordum we yanımdaki güvenlik arkadaşlara nöroloji servisinde birisinin vefat ettiğini ve oraya intikal etmelerini anonsu geldi . güvenlik mustafa ben giderim dedi ben de onun arkasından gittim nöroloji servisine gittik ceset yatağın üstünde kıyafetleri üstünde rengi hiç değişmeden uyuyan adam misali kalmıştı o kadar çok ölü gördüm ama hiç birisi bunun gibi değildi çünkü rengi yerindeydi ve uyuyo gibiydi neyse .. hasta bakıcılar la beraber cenazeyi kefene koyduk ve morgun yolunu tuttuk.. gün yeni doğuyordu morgu açtık ve girdik morga o kadar çok giriyoduk ki artık hiç yabancılık çekmiyorduk hasta bakıcı ergin boş dolap buldu ben cenazenin ayak kısmındaydım mustaha kafa iki hasta bakıcı da karın kısmındaydı tam kaldıracağımız sırada yan dolaptan takur tukur iki kere ses geldi resmen birşey içeride dolaba vurdu
ben oan dona kaldım mustafanında sesi duyduğunu fark ettim we irkildiğini gördüm ama hiç bişey demedim hasta bakıcılar o anda hiç bişey duymamıştı çünkü cenazenin karın kısmı ağır olduğu için eyilmişlerdi neyse koyduk kapıları kapadık we gittik olayı kimseye anlatmadım ama aklımda hep o ses wardı acaba içerdeki ölülerden birisimi canlanmıştı
neyse daha sonra o gün içerisinde ben tekrar 15-:00 23:00 nöbetime gelmiştim akşam saat 21:00 sularına doğru mustafanın tekrar nöbete geldiğini duydum hemen yanına gittim mustafa sabahki cenazeyi koyarken yan dolaptan gelen sesi duydun mu dediğimde dondu we kaldıı suratı buz kesti .... yoksaaaa sendemmi duydun dedii ewett dedim inanamıyorum ben sadece ben duydum sandım we dalga geçersiniz die sölemedim dedii ... hala şoktayımm resmen birisi morg ta dirildi ... belkide bizim sesimizi duydu ve yaşadığını duymamız için son gücüyle vurduuu .....

tequila89

New member
insan böle şeyleri okuyunca az da olsa etkisinde kalıor tabi..gerçekden yaşamışda olabilirsin...imkansız bişey deil ama bunun gerçek dışı olma ihtimali de war...yani hem inanıorm hem inanmıorm...

Daniman

New member
ya o an mustafa bna bakmadı sadece irkildi bende irkildim aynı anda we mustafayı gördüm ben o bişey demedi die bende demedim :(

oLdness_07

The Darkness
sabah saatlerinde bi açıp baksaydınız bea... ne war ne yok diye..oLur ya belki canlanmıltır ceset şahsen ben yerinde olsam dayanamaz bakardım =)

canor

New member
๔เคtย™;2921851' Alıntı:
Inanmayın Böyle Şeylere :durdurun
sen inanmıyorsan inanma ama diger insanlara yanlış bilgi verme benim bi yakınımın basına gelmiş böyle birsey çocuk öldü diye morga kapatmışlar arada 5 saat geçmiş aglama sesleri duymuslar çocuk tekrar dirilmiş imkansız degıl bence gayet normal birsey:mad:

killcharge

New member
Adam ya sizin yüzünüzden son nefesini verdiyse ne olacak?Bizim milletimiz meraklı olunmayacak şeylerde meraklayıp hemen burun sokarlar ama bunun gibi durumlarda neden merak yok anlayamıyorum.Ne olup bittiğine baksaydın şimdi içindeki korku olmazdı.Adam hala ordaysa gidip bir bakın bari

Daniman

New member
olur bakarız
o soğukta oda bizi bekliyodu 12 gün olmuş morgta kalırmı ölür öğlen gömülür ...

HTML