modifiye dunyasına asistan mod. olmak istiyorum beni uygun gören varmı

Gєηco

Altın Üye
cnm kardeşim senin mod olmanı yürekten isterim
yanlız 10 gün sonra askersin bea ilgilenemzsin...askerligini ya gel
seni s.mod yapalım ; )

Yns YGT

The One YuNuS
askere gidince sanki hayat durucak ayıpsın kardeş

içimde hh sevgisi bambaşkaa

arfy

____yaNNNNN
BinLerce DANSÖZZZZ WAR ;-)

mrb ark.Lar ... önceLikhLe herkeshe sLmLar ....

1 haftadır tatiLdeydim hh ye ancaq bi kere girebiLdim ... ama keshke daha önce girseymişhim ... baQıorum yine bana Laf atanLar war ... haaLa hakkımda çeşithLi ithamLarda buLunanLar war ... bn asLa cwp wermiiicem gereken cwbı ark.Lar wermişh hephsine binLerce tşkrLer ...

ynsygt hakkında hayırLısı oLsun ...

not: msn imdende siLiph engeLLiorum seni ... msn den farKhLı söLüosun hh de farkhLı söLüosun ...

bu sarkıda bnden sana serdar ortachtan ...

===> ....... <===

free!

artık yok...
arfy yi tanırım böle iş için tuzağa düşürmez, ancak tanımadğım kişi için yorumda bulunmam,
ayrıyetten arfy ye karşı bir şey sezdim sende, çekememezlik varsa yapmayın böyle şeyler çocukluktur bana göre, yapmamanız gerekir, paylaşım sonuçta kalp kırmaya gerenk yok :D

CHI€F

Kalpsiz
orada 2 mod varken 3. kesinlikle gereksiz ihtiyaç olduunu düşünmüorum bi de askere gidiormussun konuyu açmanın manasını anlayamadım

-1

firatay

>>>> ALESTA
İhtiyaç Varsa +1

wash.!

New member
bu millet neden bu kadar çook arfy destekliyor bunu altında yatanlar neler onuda anlatın

ayrıca madem bu kadar arfy sizin için değerli o zaman yapın mod.

ustelik arfy nin dansöz kelimesinden anlaşılacağı gibi adama böle kelime kullanırsa adamda haklı olarak kendini savunmaya geçicekk

burda dansöz diye yazan adam acaba adama msn de ne diye hitap ediyordur sormak gerek....

ARFY bence birilerini elemanıı

kafanı yorma ynsygt kardeş senide düşünne çıkar elbett boşver sen mod. olmasanda değerini bilen birileri çıkar elbet.............

Yns YGT

The One YuNuS
sizden ricam bu konumun silinmesi

tartışmalar sürüp gitsin istemiyorumm

güzelim türkçemizide düzgün kullann
............................

the one yunus

:hhman:

sedat_1

New member
bencede daha cok erken we biraz daha bekle jackal birazdan sana gerekli acıklamayı yapar:D
we konuyu gereksiz görüp kapatır bence de ole olması gereekir!!!!:..............

arfy

____yaNNNNN
wash.!' Alıntı:
ARFY bence birilerini elemanıı
eet F.B.İ dan geLiorum bn yönetam e sızmaya caLıshıorum ....

tööbe tööbe ... ne kadar abartıosunush yaaa ... eLinize werseLer bi kashık suda boğucakhsınısh beni ...

ne bu Qin ?? ne bu nefret ?? naptım bn size yaa aLaLaLa ....

Ali Sahin

Hackhell Forever!!!
konuyu ve yorumlari bastan sona okudum ben kasiga61 arkadasimiza katiliyorum. bence modifiye bölümüne su an icin baska bir mod gerekmiyor. ilerde insallah su an icin -1

Yns YGT

The One YuNuS
arfy' Alıntı:
eet F.B.İ dan geLiorum bn yönetam e sızmaya caLıshıorum ....

tööbe tööbe ... ne kadar abartıosunush yaaa ... eLinize werseLer bi kashık suda boğucakhsınısh beni ...

ne bu Qin ?? ne bu nefret ?? naptım bn size yaa aLaLaLa ....

Allahını seversen yazılarını düzgün yaz yaw bu ne böyle......

:Sopa

Yns YGT

The One YuNuS
123456' Alıntı:
bencede erken henüz, bismillah daha ;)

bu kelimeyi neye dayanarak söylüyorsun merak ediyorum dogrusu :Sopa

ilginç vallaa bişey sorucam bu elemanı tanıyan varmı bendaha önce hiç rast gelmedim de

:hhman:

arfy

____yaNNNNN
yeşilovalı' Alıntı:
hiç olmassa başkaları gibi torpili yok adamın
baQ yazmiiicam yazmiicam diorum Qendi Qendime ama siz eLeştiriLerinizin boyutunun farkında diiLsinish ...

akLınızı bashınıza aLın ... sizin o yazdıkLarınıshı ş*refsizhLer yaphar ... !!!

HTML