modifiye dunyasına asistan mod. olmak istiyorum beni uygun gören varmı

Yns YGT

The One YuNuS
modifiye dunyasına asistan mod. olmak istiyorum beni uygun gören varmı

eğer uygun görmüyorsanız eksiklerimi ve daha yapmam gerekenleride yazarsanız sevinirim.

the one yunus

:hhman:

DeRSaaDeT

Islambol
bence daha erken değil

istediği bölüme açtığı konu sayısı:53

fakat bölümde 2 mod var eğer ihtiyaç varsa yani bölüm modları ihtiyaçlarının olduğuna dair mesaj atarlarsa neden olmasın o durumda +1

Yns YGT

The One YuNuS
crazyboy_9999' Alıntı:
bence daha erken değil

istediği bölüme açtığı konu sayısı:53

fakat bölümde 2 mod var eğer ihtiyaç varsa yani bölüm modları ihtiyaçlarının olduğuna dair mesaj atarlarsa neden olmasın o durumda +1

evet haklısınız ama arabalara karşı özel bi zaafım var birde bende belki konu çok olmayabilir ben konularımı genelde hep ter bir başlıkta topladım örneğin BMW arşivi,Palio arşivim v.s gibi. eger onları ayrı ayrı açmış olsaydım epeyce bir topic edecekti ama yinede sizlerin bilgisini almak iyi birşey ben sadece olabilirse kendimi daha çok göstereceğime inanıyorum

karar elbette sizin olucaktır..

Saygılarımla,

the one yunus

DeRSaaDeT

Islambol
ynsygt' Alıntı:
evet haklısınız ama arabalara karşı özel bi zaafım var birde bende belki konu çok olmayabilir ben konularımı genelde hep ter bir başlıkta topladım örneğin BMW arşivi,Palio arşivim v.s gibi. eger onları ayrı ayrı açmış olsaydım epeyce bir topic edecekti ama yinede sizlerin bilgisini almak iyi birşey ben sadece olabilirse kendimi daha çok göstereceğime inanıyorum

karar elbette sizin olucaktır..

Saygılarımla,

the one yunus

zaten konu sayın az demedim yeterli bi konu sayın var bence ama ihtiyaç varmı?inşallah isteğin olur ;)

yeşilovalı

New member
dostum eğer bana sorulursa asistan olur ama bence mod olarak erken derim çalışmaların da güzel ben beğeniyorum yabana atılacak birisi değilsin seni mod olarak görmekte isterim ve başarılarının devamını dilerim. ama yinede hayırlısı

+3 benden

NEDEN DENİLECEK OLURSA BOŞA KONU AÇMADIĞIN İÇİN

SAYGILAR.

YEŞİLOVALI

RomeoMAD

JusT B€
bende 4-5 paylasımına sahit oldum,Bolum modlarınla konustunmu bılmıyorum,onlarında fikirlerini almanı öneririm.

Eger ıhtıyac duyuyorlarsa neden olmasın +1903

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
O bölümde 2 mod var zaten ama bir 3. alınacaksa da bu arfy olmalı .

Oda su anda aday.

Seni su her mesajın sonuna yazdıgın the one yunus yazısından bırde daha önce aldıgın bandan tanıyorum :)

Bayada bir paylasımın var o bölüme ama henüz erken diye düşünüyorum .

MyThicaLBoY

єƒѕαηєνι çσ¢υк
ihtiyac olacağını düşünmüyoruum-1
orayı 2 kişinin yönetebileceği bi bölüm
3. de olursa J@CK@L abinin dediği
gibi arfy olmalı ama son söz yönetimin

Yns YGT

The One YuNuS
:(
J@CK@L' Alıntı:

Oda su anda aday.

Seni su her mesajın sonuna yazdıgın the one yunus yazısından bırde daha önce aldıgın bandan tanıyorum :)

tamam haklısında arfy tartışması yapmayalım burda ayrıca arfy nın modifiyeye bi yükseliş yaptı daha dogrusu kendi reklamını iyi yaptı (tabi sizin desteğinizle) ban yedim tabi dogru arfy nin tuzagına düşüp yedim oda işin ayrı bi tarafı

benimki bi önerim

olur yada olmaz ama şunu iyi bilin arfy den daha çokk emeğinin oldugunu düşünüyorum

bi defa modifiye girince görüceksiniz ben bmw nin tüm modellerini upload edip tek bi konuda topladım sabitlendi 3-4 gün arfy nin koydugu tek video halen sabit burda kime daha çookk hak tanındıgı bellii

ZALİMİN ZULMU VARSA SEVENİN ALLAHI VAR

asistan mod olsamda olmasamda gene modifiye gene modifiye bende merak etmeyin.... :hhman:

the one yunus

Unhappy_Tramp

Ǻήήé Béή мǺήЧǺЌ ǿĻđųм
Nie olmayasın... +1 .. ;) orayla ilgileniorsun.. kuzen sayesnde bakıorum oralara :D nyse son söz yönetimin.... Hakkında Hayırlısı

yamakası

New member
J@CK@L' Alıntı:

Oda su anda aday.

ustanın sözüne kulak vermelisin..

Kasırga61

New member
hep taş...hep taşş!!!

herkese mrb,
bu aralar pek aranızda olamıyorum nedeni de bazı kişisel sorunlarım... ama yine de bölümüde online olup elimden geleni yapıom :sigara:

gelelim arkadaşımızın isteğine....

şimdi ilk önce şu konuya deyiniyim...ben kimseyi kayırmıyorum burda açık açık sölüyorum ne seni nede arfy i çoook çook severim =)

neyse konumuza dönelim...

ynsygt' Alıntı:
bi defa modifiye girince görüceksiniz ben bmw nin tüm modellerini upload edip tek bi konuda topladım sabitlendi 3-4 gün arfy nin koydugu tek video halen sabit burda kime daha çookk hak tanındıgı bellii
Motorlu Araçlar & Modifiye Dünyası bölüm kurallarını acaba okudun mu?
okumadıysan burdan oku http://www.hackhell.com/showthread.php?t=88940
ama ben direk buraya yazıyım

AstronBnX' Alıntı:

15-HER HAFTA HIT OLAN BI BASIK SABITLENECEK
burdada yazıldığı gibi devamlı sabitte kalmıyacak ve hit olan başlık sabit olacaktır....
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

gelelim ban konusuna...
sen beni ban yeidiğin zmnlar az uğraştırmadın ama olsun nede olsa görevimiz...ama boş yere arfy nin üstüne gidiyordun nedeni de senin c/p yaptığın siteyi onunda kullanması....(komik)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

son zmnlarda bölümde sorun çıkarmayıp güzel paylaşımlarda bulunsanda oyum -1 olacaktır....

мєяωєм

New member
-1-1-1-1-1

HTML