Mod adayıyım.!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

geLeceq

New member
Ben formda yenıyım ama gorusumu bıldırmek ıstedım..paylasımların gusel bende sana oyumu +1 olarak verıyorum

Unhappy_Tramp

Ǻήήé Béή мǺήЧǺЌ ǿĻđųм
durex ben olamadım sen ol dostum :) +1

Hell

Başarıda bir sanattır.
Bencede arkadşın sağlam Konuları var :D
Güzel ve becerikl,

+1 X 5= +10000 :)

max_deader

New member
bencede ii paylaşımları var aktif bi üye +1000000000

DureX

New member
arKadaslar ilginize ve yorumlarınıza ck tesekkur edıyorum..

DureX

New member
Anti' Alıntı:
Bnm görüşüm senin mod olman yönünde ;)

TesekkurLer gosuRun Icın...Hepınızden olumLu cevaplar aLdıgıma Sevındım..saOlun arkdaSlar

DureX

New member
450 Goruntuleme 31 mesaj...Benım hakkımda Demeqqı DusunuLen bu Kadar..UzuLuyorum ama:)

Yorumlarını eSirgeyen ve eSırgemeyen arkadaslara Cok tesekkur

BuNaLım

Bunalım
bende artık destek verıyom sana durex senı severım paylaşimların güzel kanka şimdiden hayırlı olsun derım senıde mod olarak gormek ısterım artık +99999999999999999999999999999

junior__kaan

New member
hayirlisi olsun kardes +1 ;)

tsubasa

New member
arkdaşlarda belirtmiş zaten ,,online süren ve teşekkür sayın yetersiz ,,,burdan bi -1 gelir

ama yaptığın paylaşımlar ve forumdaki tanınırlığından +1

bir de ben uzun zamandır erenay_e yi göremiyorum ,, o raya bir 3. mod lazım bana sorarsanda ,,,sen de oraya yakışırsın

ama bana göre biraz erken ,,şimdilik -1 veriyorum ,,,, ilerde tabiki +1 olacaktır ,,,

Crazyy

New member
Arkadasım ben henuz sitede yeniyim.Adult bolumunde paylasımların cok guzel.Ben destek verıyorum sana.+1
Tabıkıde son soz yonetımın

DureX

New member
arkadaslar modluq ılq basvurDugumda onLine surem 1 hafta bıle değildi..Şimdi arttı..Modluq ıcın tekrar goruslerınızı beklıyorum

umitbjk

New member
olsun bee çok güsel yayın yapıo bence forum da az süreli online olması ölçü olmamalı bana göre az sürede çok iş bitirmiş görünüyo

Seni destekliyorum kardeişm,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML