Microsoft Windows Vista Sp2 Türkce x32-64 Bit+Crack

erdemizmir

New member
arkadaşlar bana vista starter ürün şifresi lazım vistamı orjinal yapamıyorum yabancı dilim yok
rapidshare.com adresinde eror yazıyor giremiyorum linkleri açamıyorum bana orjinal vista starter şifreşi bulabilirmisiniz kullanılmamış olması gerek çünki internette aradıklarım ve bulduklarım kullanılmış teşekkürler yardım edendende etmiyendende 9 günüm kaldı bu arada etkinleştirmem için

Boschwer

M€SHGUL
Arkadaşım Paylaşım için teşekkürler cd key istiyo ne yapabilirim
BASLAT>CALISTIR>cmd.exe>yönetici>ok
slmgr.vbs
/ipk D239B-F9K8V-FQ293-PPBBB-Y7RQH gir
/ato AKTIVLESTIR
exit
isletim sistemi kurulumunda key girmediyseniz (Tavsiye ederim!) paylasidigim ilac'Larla ayrica süresini uzatabilirsiniz.kolay gelsin,

arkadaşlar bana vista starter ürün şifresi lazım vistamı orjinal yapamıyorum yabancı dilim yok
rapidshare.com adresinde eror yazıyor giremiyorum linkleri açamıyorum bana orjinal vista starter şifreşi bulabilirmisiniz kullanılmamış olması gerek çünki internette aradıklarım ve bulduklarım kullanılmış teşekkürler yardım edendende etmiyendende 9 günüm kaldı bu arada etkinleştirmem için
bilgisayarini güvenli modda AC ve SISTEMdosyasindan CDM.exe calistir
slmgr.vbs -ipk BG9P2-VFK9D-RHR8G-2448C-9B4J2 gir
exit
bilgisayarini normal baslatip verdigim ilaclarla daha önce yüklediklerinden (CRACK) deinstal ettikden sonra PAYLASDIGIM ILACLARLA süresini uzatabilirsin ! MICROSOFT ORIJINAL LOGO lisans elde etmek suretiyle aktiflestirmis olacaksin, kolay gelsin hayirli forumlar.

üçay

New member
rapidshare.com/files/256334191/tr_windows_vista_with_sp2_x64_dvd_x15-36375.part10.rar dosyası indirilemiyor Premium Account istiyor

Boschwer

M€SHGUL
rapidshare.com/files/256334191/tr_windows_vista_with_sp2_x64_dvd_x15-36375.part10.rar dosyası indirilemiyor Premium Account istiyor
sorun rapidshare.premium account üyelerini rahatlatmasi düsüncesiyle rapidShare'nin bir yeni uygulamasindan kaynaklanmaktadir.buna cözüm olarak bedava "FREE" indirirken dns ayarlarinizdan AYNI ip NUMARAsindan download etmemek icin baglantinizin DINAMIK olmasi sartiyla! tamamen sifirlayip(BAGLANTIYI KESIN) yeniden server!e/RapidShare.Com 'a ALINACAK yeni IP numarasiyla baglanmak simdilik özellikle belli saatlerde bu uygulama asiri yogunlukdan dolayi hemen calismayabilir, ama mutlaka en kisa süre icerisinde tekrar Download etmis olacaksiniz, ayrica premum account olanlar icin sorun yok,kolay gelsin, hayirli foumlar

must82

New member
slm. arkadaşım öncelikle eline sağlık. ben sp1 entegreli dvd yi indirdim. sadece sp2 olarak dosya bulmak mümkün mü? indirdiğim 2.5 gb boşa gitmesin ondan dedim...

hotel

New member
indiriyorum arkadaşım teşekkürler. Ben hala Win 7 için zaman olduğuna inanıyorum o yüzden vista şimdilik alıştığımız program. Tekrar teşekkürler...

Boschwer

M€SHGUL
arkadaslar bu serisi vista ultımate sp2'li 32 bitli mı

x(86)32

PASS:BOSCHWER
32 bit yaziyor zaten
slm. arkadaşım öncelikle eline sağlık. ben sp1 entegreli dvd yi indirdim. sadece sp2 olarak dosya bulmak mümkün mü? indirdiğim 2.5 gb boşa gitmesin ondan dedim...
servicepack2 güncelleme yapmak suretiyle alman mümkün,ayrica manuel sp2 forumda aratirsan benimde paylasdigim türkce paket olacakdi, buradan yüklemek suetiyle yükseltme yapabilirsin, gecmeden önce windows etkinlestirme uygun olmasi sart, kolay gelsin,

must82

New member
32 bit yaziyor zaten

servicepack2 güncelleme yapmak suretiyle alman mümkün,ayrica manuel sp2 forumda aratirsan benimde paylasdigim türkce paket olacakdi, buradan yüklemek suetiyle yükseltme yapabilirsin, gecmeden önce windows etkinlestirme uygun olmasi sart, kolay gelsin,
istediğim cvp geldi tşkkr ederim ilgine...:)

Boschwer

M€SHGUL
Ben vistayı şimdi sp2 ye yükselttim ve ürün anahtarı istiyor. Format atmadan yapabileceğim bir şey varmı?
forumda paylasdigim crack'lerden kullan, ayri bir paylasim örnegin> vista loader april 2009 versiyonunu arama yaparsan bulursun, öncelikle daha önce kullandigin cracklerden uninstal etmeli.yeniden cracklemelisin,,böylelikle etkinlestirmis olursun.

CAZZ50

New member
forumda paylasdigim crack'lerden kullan, ayri bir paylasim örnegin> vista loader april 2009 versiyonunu arama yaparsan bulursun, öncelikle daha önce kullandigin cracklerden uninstal etmeli.yeniden cracklemelisin,,böylelikle etkinlestirmis olursun.
Daha önceki cracklar nasıl uninstal edilir?

Smocalypse

New member
hocam bu dediğin versiyonu araştırıyorum ama bulamadım linkini. sen yerini bliyosan buraya koysan çok mutlu olurum linki. tekrar hatırlatıyım vista ultimate 32bit sp2 crack aramaktayım. bu cleaner la eskiyi silcem bu thread deki crackde uyumlu olurmu bana?

Boschwer

M€SHGUL
hocam bu dediğin versiyonu araştırıyorum ama bulamadım linkini. sen yerini bliyosan buraya koysan çok mutlu olurum linki. tekrar hatırlatıyım vista ultimate 32bit sp2 crack aramaktayım. bu cleaner la eskiyi silcem bu thread deki crackde uyumlu olurmu bana?
vista sp2 crack link
uyumlu,,yönetici olarak rahatlikla deneyebilirsin, bir kac defa uygulaman gerekirse bile önce sil,sonra yukardakiyle crackle, kolay gelsin,