Microsoft Windows Vista Sp2 Türkce x32-64 Bit+Crack

Boschwer

M€SHGUL
arkadaşım cok sayfa var tek tek bakamadım kusura bakma.bu ojinal msdn sürümü değilmi? hiç el değmemiş dvdden kopyalanma.bir çok sitede paylaşılmış windows vista sp2 sürümleri.ben burayı sectim .ondan dolayı bilgi amak istiyorumda.şimdiden teşekkürler
orjinal MSDN dvd .den kopya rahatlikla indirip kullan,linkler premium ve hangi konuda sorun olursa yaz gücümüz yettikce yanitlayalim,, hayirli forumlar.

nipponyume

New member
Teşekkürler, emeğine sağlık...

Windows 7'yi pek beğenmedim yine Vista'ya geçeceğim. Orjinal keyimde var.
Tekrardan emeğine sağlık..

MAVERICK2

New member
hocam emeğine sağlık paylaşımın çok güzel ellerine sağlıkda kurban olduğum bana bir yardım et biliyorum sana göre çok kolay hatta saçma bir soru ama ben biraz acemiyim ben bunu nasıl dvd ye yazdıracağım dvd yi pc ye taktığım zaman otomatik olarak başlaması için ne yapmam lazım nasıl yapmalıyım sana zahmet bir yardımcı ol

Boschwer

M€SHGUL
hocam emeğine sağlık paylaşımın çok güzel ellerine sağlıkda kurban olduğum bana bir yardım et biliyorum sana göre çok kolay hatta saçma bir soru ama ben biraz acemiyim ben bunu nasıl dvd ye yazdıracağım dvd yi pc ye taktığım zaman otomatik olarak başlaması için ne yapmam lazım nasıl yapmalıyım sana zahmet bir yardımcı ol
öncelikle iso kalibini nero veya benzeri bir programla DVD ye boot edebilecek sekilde yazdiracaksin, sonra (forumda boot dvd nasil yapilir resimli anlatim var, ordan detayli bilgiyi kolaylikla bulabileceksin) BILGISAYARINDA bios ayarlari( bunun icin yine forumda boot SIRALAMASI ICIN dvd SÜRÜcüsünü ayarlamak DIYE ARAMA YAPARSAN YETERINCE bilgi var, zor bir is degil ,,) bilgisAYAR ISLETIM SISTEMI BAsLATIRKEN f8 TUSUYLA GENELDE bazen enter bazen bilgissyara bagli baska tuslara basili tutup BIos PENCERESI GELENE KADAR beklemeli ve fisrt boot select bölümünden cd-rom isaretleyip ilk sirada dvd ile baslatmasi icin bir tusa basin yazisinin cikmasi saglanmis olur, forumda yeterinde bu konularda konu var,, onlardan genis yararlanabilirsin, burda kabaca anlatabiliyorum , kusura kalma, kolay gelsin,

Zombiee38

New member
Hala kullanan varmı bu programı yaw İğrenç bir işletim sistemi. Bunu kullanacağıma xp kullanırım daha iyi