Microsoft Office 2007 Enterprise'ı Orijinalleştiren Yama

hackoka

New member
ALLAH Razı olsun. Kaç gündür uğraşıyordum. İLAÇ gibi geldi. Tüm İçtenlikle TEŞEKKÜR EDERİM.

mamano

New member
selam
siteniz güzel yararlı işler yapıldığı kanısındayım zaten o yüzden üye oldum. benim sıkıntım office 2007 yükledim ama hata veriyor bilgisayarım windovs xp prof yamaya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşk ederim.

blackrebel

New member
asıl konu kapalı olduğu için buraya yazıyorum.

WGA_and_OGA_Crack_by_OneKedisi_September_2009 paketinde OGA crackini uyguladıktan sonra bilgisayarımın görev yöneticisi işlemler sekmesi altındaki kullanıcı adı daha önce blackrebel olarak geçerken sütunu boş görünmeye başladı.tüm işlemlerdeki, kullanıcı adı sütunu boş.biraz araştırdım ve terminal hizmetlerinden düzeltileceğini yazıyordu denedim ama olmadı ve şöyle bir uyarı verdi:
"local computer üzerindeki local computer hizmeti başladı ve durdu.bazı hizmetler eğer yapılacak işleri yoksa otomatik durabilirler. örn: performans günlüğü ve alarm hizmeti"

OGA crackini geri kaldırdım ama düzelmedi.bu konuda bana yardım edebilir misiniz?

mexar

New member
merhaba abi, arkadaş. ben windows xp home edition service pack3 orjinal işletim sistemi kullanan biriyim. bilgisayarıma office 2007 enterprise kurdum. ve bilindiği üzere orjinal olmadığından, doğrulamadan geçemiyor ve yıldız işareti sinirimi bozuyor. bu konuda çoook çaresiz kaldım. senin bu konuda bayağı bir uğraşlarını gördüm ve belkide derdime derman olabilirsin diye düşünerek bu yazıyı yazdım. eğer bu konuda bana yardımcı olabilirsen çokk minnetar olurumve özelden mesaj atarsan sevinirim. yada buraya da yazabilirsin sorun değil. en kısa zamanda bir hal çaresini bulursan sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.

HTML