Microsoft Destekli "İ[email protected]" [5 Gb] Mail açma !! [resimli anlatım] !!

Hell

Başarıda bir sanattır.
Microsoft Destekli "İ[email protected]" [5 Gb] Mail açma !! [resimli anlatım] !!

Sitenizden üyelerinize microsoft destekli 25 MB boyutunda isminiz@siteadı.com şeklinde mail vermek bu anlatımdan sonra çok kolay olucak.

Anlatıma Başlıyorum...

1. İlk olarak http://www.domains.live.com adresine giriyoruz.Açılan sayfadaki "Sıgn Up" butonuna tıklıyoruz.(bkz.resim1)

2. "Enter Domain" adlı bölüme site ismimizi yazıyoruz.Örneğin:www.hackhell.com gibi...
Site ismimizi yazdıktan sonra "contiune" butonuna tıklıyoruz.(bkz.resim2)

3."Select a Domain Adminstrator" bölümünde resimde gösterdiğim gibi "Sign In" butonun tıklıyoruz.(bkz.resim3)

4.Açılan kısımdaki boşluklara normal oturum açar gibi hotmail adresimizi ve şifremizi yazıp "Sign In" butonunua tıklıyoruz.(bkz.resim4)
[/IMG]

Hell

Başarıda bir sanattır.
5.Yazdığımız mail adresi sitemizin admin mail adresi olcaktır.Mail sisteminin bütün ayarlarını bu mail adresinle giriş yaparak değiştirebiliriz.Bilgileri onaylamak için "Contiune" butonuna tıklıyoruz.(bkz.resim5)

[/IMG]

6."Contiune" dedikten sonra açılan sayfada DNS ayarları verilecektir.Diğer bölümde resimde altını çizdiğim MX server numarasını kullanacağız.(bkz.resim6)
[/IMG]

7.Sitemizin cpanel'ine giriyoruz.
www.siteadı.com/cpanel adresinden ya da www.siteadı.com:2082/ adresinden de giriş yapabiliriz.

Önemli:Mybb kullandığım için cpanel girişi farklı olabilir ama işlev aynıdır.

Cpanel'e girdikten sonra resimde kutucuk içine aldığım "Mail" butonuna tıklıyoruz.(bkz.resim7)
[/IMG]

8.Açılan sayfadan aşağıdaki resimde de gösterdiğim "Modify Mail Exchanger (MX Entry)" butonuna tıklıyoruz.(bkz.resim8)
[/IMG]
9.Açılan bölümde domain adının karşısına elde ettiğimiz MX server numarasını yazıp "Change an MX Entry" butonuna tıklıyoruz.(bkz.resim9)

Hell

Başarıda bir sanattır.

10.Cpanelimize MX Server numarasını yazdıktan sonra "Update Now" butonuna tıklıyoruz.Sistem sitemizle uyum sağladıktan sonra aktif hale geçecektir.(bkz.resim10)

11.Sistem aktif olduktan sonra "Open Membership" butonuna tıklıyoruz.Açıla bölümde bize kodlar veriliyor.Biz bu kodlardan resimdeki gibi altını çizmiş olduğum kodu alıyoruz.(bkz.resim11)

Altı çizili olan linke tıklayan diğer kullanıcılar artık isminiz@siteadı.com şeklinde mail adresi alabileceklerdir.

12."Member Accounts" butonuna tıklayarak sistemimizden alınan mail adreslerini burdan kontrol edebiliriz.(bkz.resim12)

bmaykut

New member
dostum cpanle girerken bizden kullanıcı adı ve parola istiyor nerden öğrenicez onu mail adresimize bmi gelecek

Hell

Başarıda bir sanattır.
bmaykut' Alıntı:
dostum cpanle girerken bizden kullanıcı adı ve parola istiyor nerden öğrenicez onu mail adresimize bmi gelecek
cpanel e girmeniz için domaininizin olması gerekmektedir =)

Ntura

New member
hellboy726' Alıntı:

yaa sen bu mesajı atalı baya olmuş ama ben siteyi yeni keşfettim mükemmel bi site allah razı olsun

ama ben bu cpanel girişini yapamıyorum bi yardım et be hackhell
eğer bunun gibi yeni mail falan alınacak yer varsa onu söle yoksa bunu bi anlat bana yeni mail derken aynı bunun gibi üstünden cok zman geçmiş ondan dedim

(sorun şu www.siteadı.com/cpanel veya :2028 ama sunucu bulunamadı diyor)

bekliyorum
ALLAH RAZI OLSUN

Hell

Başarıda bir sanattır.
Ntura' Alıntı:
yaa sen bu mesajı atalı baya olmuş ama ben siteyi yeni keşfettim mükemmel bi site allah razı olsun

ama ben bu cpanel girişini yapamıyorum bi yardım et be hackhell
eğer bunun gibi yeni mail falan alınacak yer varsa onu söle yoksa bunu bi anlat bana yeni mail derken aynı bunun gibi üstünden cok zman geçmiş ondan dedim

(sorun şu www.siteadı.com/cpanel veya :2028 ama sunucu bulunamadı diyor)

bekliyorum
ALLAH RAZI OLSUN

hosting servis sayacınızdaki yetkili ile görüşün.

unutmayın almanız için hosting vede domainiiz olmalaı serverden mail açma yetkiniz aktif olmalıdır

longingu

New member
dostum ben bunu yapmak istedim dün gece fakat 6. parta geldiğimde kapatmak zorunda kaldım sayfayı.. şu anda ise açamıyorum msn imi...hiçbir hata vermeden oturum açılıyor diyor ama nerdeyse 20 dakikadır o şekilde duruyor...

donmez_serhat

New member
slm kardeş bu resimleri tekrar görünür hala getirebilrmisin çokmıyor resimler bazı yerlerde takıldım resimlere banız dediğin yerlerde takıldım yardım cı olurssan minnettat kalırım :d

teşekkür ederim kolay gelsin::D

Hell

Başarıda bir sanattır.
Resim linkleri tekrar düzenlenmiştir...

BaHooo

Banned
hellboy726' Alıntı:
Resim linkleri tekrar düzenlenmiştir...

resim linklerini değiştirmişsin güzelde kardes ama artık domains sayfası değişmiş 4 domain secenegi felan sunuyo nasıl yaparız bi baksanda yardımcı olsan pls.

Hell

Başarıda bir sanattır.
MrBaHo' Alıntı:
resim linklerini değiştirmişsin güzelde kardes ama artık domains sayfası değişmiş 4 domain secenegi felan sunuyo nasıl yaparız bi baksanda yardımcı olsan pls.
get started 'e tıklayın

Use a domain I already ow'u seçin gerisi aynıdır..

ßaDßoY

New member
HeLL TeşekkürLer güzeL payLaşım ama 25 mb cok degiLmi beaa 25 mbLik virüs programLarı var

Hell

Başarıda bir sanattır.
ßaDßoY' Alıntı:
HeLL TeşekkürLer güzeL payLaşım ama 25 mb cok degiLmi beaa 25 mbLik virüs programLarı var
mail kutunuz 25 mb
download ediceğiniz veri değil.

Eğer mesajınızdaki kastınız alanın az olduğu ise rapidshare gibi uploader sitelerini kullanabilirsiniz.. :vur

ya/da isteğinizi düzgün bir türkçe ile yeniden anlatmayı deneyin:saskin

xtobi

New member
hi,thanks for your topic but i don't see the signup button ??? :eek:ha
please give me the sign up link and thanks .

Your Muslim Friend Firas ...

:victory​

see what i found when i signup

And my DNS configuration not activate :vur

Is activate after 24 hour ???

:saskin :saskin :saskin

please,reply for my question's

and i wait u