Michael Jackson ın Öne Eğilme Hareketi S_A_H_T_E çıktı..........Buyrun Görelim......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sEntieL

New member
walla bu hareket fizik kurallarına aykırı bence kesinlikle dedigin gibi hile teşekkürler dostum

Sercinho7

Dark Side of Creation
adam işi bilio ;)

rudeboy042

New member
ya zaten onu yapması için ayak kaslarının baya güclü olması lazım (bi nevi zıplayınca 5m potaya smaç bascak kadar) ama ben yinede bu videoyu izleyene kadar inaniodumm

kuruntu

Banned
prens eline saglik bunu yapmasi imkansiz hilesiz...sirf adelili biri yapabilir sportik biri...baksana hepsi birde yapiyor :) .... ayakkabina yazik ama ya :) ben plandan birsey anlamadim ama sen nasil okuduysan....jackson müslümanmi olacakti oldumu ne ne oldu o ise? cidden güzel bir sesi var adimin...billy jean en güzel sarkisi bence......slmetle kuruntu

P_R_E_N_S

New member
kuruntu' Alıntı:
prens eline saglik bunu yapmasi imkansiz hilesiz...sirf adelili biri yapabilir sportik biri...baksana hepsi birde yapiyor :) .... ayakkabina yazik ama ya :) ben plandan birsey anlamadim ama sen nasil okuduysan....jackson müslümanmi olacakti oldumu ne ne oldu o ise? cidden güzel bir sesi var adimin...billy jean en güzel sarkisi bence......slmetle kuruntu

Werdiğim resimde ayakkabının topuğu gözüküyor..

Müslüman oldumu bende merak ediyorum??? Bu konuda bilgisi olan warsa paylaşırsa iyi olur..

rudeboy042

New member
yoq be bendeki videoye dikattle baktım ne bombacı war ne karanlık alan war ne kanca war!!!!! bence hareket temiz

mmxatomix1

New member
bazıları demiş hayal kırıklığına uğradım sen o eğilmeyi zaten gerçek zannediyorsan micheal jackson hayranı olamaazsın adam tabiki numara kullanacak normalde o kadar zaten kimse eğilemez sen adamın sesi ve dansına bak mükemmel

BlackWomaN

New member
arkadaşlar ben 4-5 yaşından beri mtv ve michael jackson ile büyüdüm amcam sayesinde....saçmalıyorsunuz yani....elbette hile yahu....fizik kurallarına aykırı bi olay bi kere...en basitinden şöyle düşünün michael jacksonın her hareketi taklit ediliyorda niçin bu hareketi taklit edilemiyor söylermisiniz????

kimilerinizde demişki ben bişiler olduğunu tahmin ediodum zaten fln:D tahmine gerek yokki göz var bea...Akıllı mantıklı olun canlarım benim:D o da olmadı hergün kasın yapıcam diye o hareketi bakalım yapabilicekmisiniz 10 senede geçse yapamazsınız..... :D:D:D:D

darklife55

New member
paylaşım için tşk ederim bende michael jackson hayranıyım nerden aldın ayakkabıyı

cevabını bekliyorum ayakkabıyı nerden aldğını söylersen sevinirim o ayakkabıyı bulmam lazım bende gösteri yapcam tşk şimdiden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML