?? Metal Mİ Rap Mİ ??

MetaL'mi Rap'mi?

• Kullanılan toplam oy
    104
  • Anket kapatılmış .

JackSoneS

~// кяσηiк м&#11
İmzamdan sanırım belli oluyor:goz:

Herkes anlayamadıgı için bizim sayımız cok az olacak=) :goz:

11 senedir gitar calıyorum yani 11 senedirde metal müzik dinliyorum daha ne sıkıldım nede bıktım bu müzikten

proscan

New member
pop müzik dinlerim ben metal rock bozara bizi siz dinleyin

bare anket koysaydın ne biçim konu bu

dikkat edin arkadaşlar doğru dürüst konu açın lütfen

xmayus

New member
İmzamdan sanırım belli oluyor:goz:

Herkes anlayamadıgı için bizim sayımız cok az olacak=) :goz:

11 senedir gitar calıyorum yani 11 senedirde metal müzik dinliyorum daha ne sıkıldım nede bıktım bu müzikten
bende 11 senedir davul calıyorum 9 senedir metal dinliyorum davula basladıgımda 5 yasımdaydım mzk nedir bilmiodum cunku :D:D

toykan

Santimantal
anket acmak zorunludur
anket açma kurallarını
okuyabılırsın
lutfen bıraz dıkkat edelım

Hacker-22

Atam izindeyiz!
zevk meselesi ben metalica sevmiyom bana göre "kuru gürültü" ama rap i daha severek dinliyorum

loveman05

New member
ilk önce özenti nedir açıklamasını yapayım: bi kişinin olaydan,kişiden vs. . ilk anda etkilenmesi hoşuna gitmesi ve bunu taklit etmesidir.Rap özellikle küçük yaşlarda ritm,bass filan derken insanın ilk anda direk çok hoşuna gidiyo ve direk özeniliyo peki gelelim metale ilk dinleyişte kesinlikle pek olumlu bi izlenim bırakmayan müzik türü herkes dinleyemez çünkü bi tarzdır ve kişiseldir bu yüzden özenti kavramından uzaktır rapi herkes dinleyebilir bu yüzden özene açıktır.

xmayus

New member
ilk önce özenti nedir açıklamasını yapayım: bi kişinin olaydan,kişiden vs. . ilk anda etkilenmesi hoşuna gitmesi ve bunu taklit etmesidir.Rap özellikle küçük yaşlarda ritm,bass filan derken insanın ilk anda direk çok hoşuna gidiyo ve direk özeniliyo peki gelelim metale ilk dinleyişte kesinlikle pek olumlu bi izlenim bırakmayan müzik türü herkes dinleyemez çünkü bi tarzdır ve kişiseldir bu yüzden özenti kavramından uzaktır rapi herkes dinleyebilir bu yüzden özene açıktır.

dedigim gibi 9 senedir metal dinliyorum inan rapdakinden daha cok özenti gördm en cok özenti metalde war :)

GebzeLi

Altın Üye
Birkaç kLasik dı$ında fazLa Rap'Le aram yoktur.Rock dünyasını takip etmeye çaLı$ırım geneLLikLe de tarzım demiyeyimde dinLeyici oLarak Rock dinLerim ancak MetaL dinLemem.MetaL'Le Rap'i kar$ıLa$tırırsak Rap derim tabii ki ama Rock mı Rap mi diye oLsaydı gözümü kırpmadan Rock derdim =)

Am_i_EviL

New member
metal gürültü degildir!! dil ve anlatım sınavında makale bile yazdım bunun üzerine:D metali anlamak için altındaki o duygu dolu melodileri anlamak lazım tabi sırf eğlenmek için yapılmış şarkılarda var bazı gruplarda abartıo dogrudur ama genel olarak dikkatli dinlerseniz nasıl oldugunu anlayacaksınız..bunun için metallica nın orion şarkısını dinlmenizi tavsiye ederim..başka alemelre gidiosunuz adeta..ve son olarak Thrash Till Death!!

JackSoneS

~// кяσηiк м&#11
MetaL Forever!!!

Ayrıca metalde oldugu kadar baska müzikte kolpa özenti yoktur:D

HTML