Messenger Plus! Live Scripts (Scriptleri) !!

SuperPippo

New member
peki bu listede 6-7 tane ip adresi oluyo çoğu zaman, hangisi konuştuğumuz kişinin anlamanın bi yolu war mı?

TürKReiS

Forum Koruyucusu
hellboy dostum..
şimdi ben programı ilk iki gün kullandım iyi gidiodu veriodu Ip adreslerini..
ama sonra da en üstteki adres yerinde vermemeye başladı altında verio ama oda sabit yani kime yaparsam yapıyim aynı Ip yi gösterio bi yardımcı olursan sevinirim dostum..

TürKReiS

Forum Koruyucusu
<<<-[tek Tikla Karşindakinin Avatarini çalma %100->>>

ARKADAŞLAR ÜSTÜNE BASA BASA SÖYLÜYORUM,BU PROGRAMIgotcha78NİCKLİ USTAMIZ BİZZAT BANA VERMİŞTİR VE BENDE FORUMA VERYİM DEDİM..
Bu program bir msn plus eklentisidir..
Ve programı kullanabilmek için msn plus olması gerekir..
PROGRAM SAYESİNDE HİÇ UĞRAŞMADAN TEK TIKLA MSN DEN KONUŞTUĞUNUZ KİŞİNİN AVATARINI ÇALABİLİRSİNİZ..!!
İŞTE ARKADAŞLAR MİKERİNOS1 NİCKLİ ÜYE İLE BİRLİKTE YAPTIĞIMIZ KONUŞMA VE SONRASINDA NELER OLUO GÖRÜN...

EVET ARKADAŞLAR GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ PRİNT SCREEN VEYA DİĞER PROGRAMLARLA VAKİT HARCAMAK YERİNE TEK TIKLA BU PROGRAM SAYESİNDE AVATAR ÇALABİLİRSİNİZ....!!
ŞUNUDA BELİRTEYİM ARKADAŞLAR PROGRAM MİNİ PROGRAMDIR VE BOYUTU ÇOK KÜÇÜKTÜR!!

yapımda emeği geçen arkadaşlar::::D
+gotcha78=(programı bulan):hhman:
+MİKERİNOS1=(KOBAY):D
+LỜяק K€ñAñ=(beleşçi sadece konu açtı):D

İNDİRMEK İÇİN TIKLA

BARAN-21

New member
teşekkürler elinize saglık

Selamun Aleykum Kardeş Ya Ben Ipget Programini Kurdum Plusa Tikladigimda Ipget Diye Bir Seçenek Yok Neden Aceba Msn Live Kullaniyorum Olmasi Lazim Olmuyor Bi Zahmet Yardimci Olsun

gotcha78

New member
Live Messenger Plus Kullananlar İçin Süper Bir Script/Eklenti "contactsay"

Scripti, Plus ına monte etmek için çift tıkladıktan sonra import demeniz yeterlidir.

ContactSay scriptimiz, karşı taraf yazmışmış gibi bir görüntü vermek yani eski discoveryx den hatırladığımz "!imitate" komutu.
Burda imitate yerine /contactsay yazacaz.Yanına da yazmak istediğimiz şeyi yaz
ın.

Test edildi onayladi. % 100 calisiyor. Test asamasinda tabe ki durumdan habersiz olan degerli Yamakasi dostuma burdan tsk.ediorum.

Asagida ki capslardanda gorulecegi uzere script kusursuz calismaktadir. gerisi sizin hayal gucunuze kalmistir ii forumlarr.

DOWNLOAD:

http://www.msgpluslive.net/scripts/browse/uploads/ContactSay.plsc

DaRK34

New member
verdıgın lınkde conractsay scrıptını goremedım gotcha dırek download lınkını vermen mumkunmu

yamakası

New member
abi sen war ya az daha bana bi delilik yaptıracaktın ...uhauhauaaaa..

hala daha şokunu atlatmış değilim... biraz daha yazmaya kalksan pc yi kapatıp giderdim..
:D :D