....>mervem Aşkim Benim<....

мєяωєм

New member
aşkımın konusunun içine tuşu sıktınız hee zaten gitti :( az romantik olun be :(

codec

New member
Aşk sen nelere kadirsin Lionu bile yerden yere çaldın ya. Lion gel sana bi fıkra anlatem kardeşim.

Aslanla Öküz oturmuş demleniyorlarmış bir akşam. Neyse vakit geç olmuş Aslan hafiften hafiften hareketlenmeye başlamış. Öküz (sözüm meclisten dışarı tabi) demişki aslan kardeş hayırdır nereye? Aslanda demişki saat geç oldu ben gideyim artık. Öküz kardeşimiz demişki ya bırak aslan kardeş ayda yılda bi toplanmışız hem sen ormanlar kralı aslansın sana kim ne diyebilirki?

Aslan öküze şöyle bir bakmış ve bombayı patlatmış öküz kardeş öküz kardeş bizi evde senin gibi inek beklemiyo kaplan bekliyo kaplan :)

Lion kardeş ayağını denk al artık seni evde Merve bekliyor ormanların kralı olsan işe yaramaz:)

Bu arada sonsuza dek mutluluklar dilerim ikinizede...

мєяωєм

New member
codec süpersin kardeşim lion bana emanet artık adulta konu açtığını gören bana pm atsın oyayayım hemen onu :p

everestmc

New member
hayırlısı olsun diyelim onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine

sorması ayıptır düğün ne zaman düğün olursa biz hackhell olarak köy düğünü isteriz davullu zurnalı

εگмεя

Fuzuli Üye
merve senide gören gerceqten romantiq sancaq :p konuyu kitlerim he:p

мєяωєм

New member
ahahaha esmercim çatırttttttt diye sesler duydum sanki millet sizde duydunuzmu pisss kıskanç şeyyy :p banelsin kızım bari belli etme :D

εگмεя

Fuzuli Üye
ewet konu locked :D:D

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
aşkınız devamlı olsun

yav hep ben en son öğreniom ;]]

MiKeRiNoS

New member
Allah sonuna erdirsin.. abecım o Avril avatarını da değiştir istersen yenge kızmasın sonram Avril tek aşkım felan diodun yaa hanee:Sopa ohh bee Avril'a sulanamazsın artık:D

Gєηco

Altın Üye
hayırlı olsun gençler..

inşallah hep beraber mutlu ve umutlu olursunuz.

alish

&#1074;&#965;&#1103;&#945;q &#945;&#8467;&#953;&#1
εگмεя' Alıntı:
Esmer Sana DeğiL Ama Avatarındaki Resime Aşık OLdum :p :)

Bu Arada Mervem Ve Lion Kardeşim ALLAH Ayırmasın..

HTML