Merhabaaa Herkeseee !! Yönetıcılerrr lütfen buraya bakın

uğur

New member
Senin şifreni alip almadigini ögrenmek benim icin memleket meselesi gibi oldu kendimi suudi arabistan konsolosluk kapisina zincirlemeyi düşünüyorum

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
karalama defterini okumak istiyoruz,adminler göreve :)

Senfonit

New member
Senin şifreni alip almadigini ögrenmek benim icin memleket meselesi gibi oldu kendimi suudi arabistan konsolosluk kapisina zincirlemeyi düşünüyorum

Hala alamadım ama umudum var ve hep olacak inşallah : D :durdurun neyseki yanımda sizlerde varsınız kendımı daha bir güçlü hissedıyorum varlıgınızla : ))) alacagım o şifremı geri :durdurun

karalama defterini okumak istiyoruz,adminler göreve :)

Degazarrrr seni görmek ne guzelllll : ))))) :durdurun:durdurun

HoCuSPoCuS

Supernatural
Böyle de güzel.. Bu nickle takıl =)

uğur

New member
Benim dayıoğlunun bi tanıdığı var okuyup üflüyormuş istersen bi deneyelim belki bulur şifreyi

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
Ömer Çelakıl'ı aradın mı? Adam şifrelerden anlıyor :)

RuTH

Altın Üye
Oooo kimleri görüyorum =)

Ali Sahin

Hackhell Forever!!!
hadi ha gayret ha gayret ahada cikiyoruz hepmiz yavasca piyasaya:) Sonsuzluga gelsin er yada gec.......................

uğur

New member
Valla artık siteye şifreni alıp almadığını merak ettiğim için giriyorum :biggrin:

sonsuzluğa

Moderator
hoş geldin ata kızı. inşallah şifrene kavuşursun yine pek ümidim olmasa da :)

Ömer Çelakıl'ı aradın mı? Adam şifrelerden anlıyor :)
seni görmeyi özlemişim abi. ah eski günler ah.

hadi ha gayret ha gayret ahada cikiyoruz hepmiz yavasca piyasaya:) Sonsuzluga gelsin er yada gec.......................
ara ara geliyorum ali şahin ama sitenin durumu ortada. eskiden 7/24 neredeyse buradaydım bu halini görmek gerçekten üzücü.

KnockOut

Super Sonic
knock knock knock kimse yok mu (:)

dilekçe yazalım gönderelim, bir ihtimal şifreyi alabiliriz Ata Kızı : )

RuTH

Altın Üye
10 sene oldu hala kopamıyorum hackhell den :D

Senfonit

New member
oyyyyyy herkese yenıden merhaba ne guzel sizleri burada tekrar görmek yahuuu çok sevındımmmm :))))))

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
Gece yarısı,can sıkıntısı neler yapıyor eski dostlar? Aplalar arada uğrayın yahu