merhaba ben serkan

balacknc

New member
ya arkadaşlar benim bazı sorularım olacak bunu burayamı yazayım yoksa bunun için bir bölüm varmı ama ben dayanamadım buraya soruyorum help me please tamam cahillik gırtlak boyu idare edin şimdiden teşekkür ediyorum. soruyu soruyorum aranızda gülenler olabilir aferin ben olsam bende bana gülerdim.
soru: avi uzantılı bi film indirdim ama izleyemiyorum ses var görüntü yok yardım ediiiiin neyapayım nere gideyim ben oy oy oy :)

xvid4psd diye bir program indirdim nasıl çevireceğim bilmiyorum

bosver

New member
VLC media player inidirsen herşeyi izleyebilirsin....Forumda aratırsan bulabilirsin...Yardım istemeden önce arama yapabilirsin..... Böylece aradığını bulabilirsin....

firatay

>>>> ALESTA
Aramıza Hoş Geldin

alpercan32

New member
Hoş Geldin Serkan.

Umarım bir daha bu kadar uzun mesaj yazmazsın,
biliyorsun biz millet olarak birazcık okuma özürlüyüzdür.

Bu forumu çok seveceksin
Forum da çok kültürlü arkadaşlarımız var.
Dünyanın her dilini konuşabilirler.

abuzerttin

New member
Merhaba, hoşgeldiniz. Benim paylaşımım olan programı indirmişsiniz ama ona gerek olmadan bilgisayarınızda avi, divx, xvid, vs. filmleri izleyebilirsiniz. Yapmanız gereken boşverin dediği gibi yapmak ya da gerekli codecleri içeren paketlerden birini yüklemek. Benim tavsiyem K-Lite Mega Codec Pack'tir. Son sürümü 3.7.5 şu anda. Kurduktan sonra Media Player ile hemen hemen her video formatını izleyebilirsiniz. Şu adresten indirebilirsiniz:

http://www.codecguide.com/

balacknc

New member
sağolun arkadaşlar bu arada hackhell in giriş süper olmuş tüylerim diken diken oldu yapan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum

HTML