merhaba ben serkan

balacknc

New member
Arkadaşlar bu siteyi gerçekten çok sevdim yararlı eğitici öğretici ne ararsan var (hatta ben bile varım bakın aha burdayım) neysa ve ben kendim hakkında epey araştırdım, çeşitli deneyler yaptım, bilir kişilere sordum baktım fazla bilmişler aşırı ukalalık yapıyolar dayanamayıp orayı terk ettim kızdılar tabi zorlarına gitti arkamı dönüp gitmem , neyse efenim konuyu dağıtmayalım ben bu internet camiasından epey bi uzak kalmışım geri geldiğimde hiç bi şey eskisi gibi değildi her yer dağılmış ortalığı ok götürüyo dedim kim temizleyecek burayı kimse üstlenmedi tabi bende aldım bohçamı
terk-i diyar eyledim internet olayını sonrasında bir hevesle araladım açılır pencereyi ve göz ucuyla şöyle kapı arasından bi ront edeyim dedim kendimi hackhell de buldum dedim ne yapıyon sen orda ne işin var çık dışarı kozlarımızı paylaşalım dedim çıktı sonra lavuğa bi kafa yerleştirdim ah pardon konu karıştı neyse yaw yeterince saçmaladım okuyan gözlerin sahipleri kusura bakmayın içimden yazı yazmak böyle mademki hackhell e giriyoz sağlam bi giriş konuşması yapayım dedim aslında bunu diğer ben dedi ben demedim ama bende ona katılıyorum :) yaw sitede delü kontenjanı dolu değilse ben adayım dolu ise ecük kenara kayın banada yer açın hepinizi saygıyla selamlar büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden ortancaların yanaklarından öpmeye yeltensem fena şeyler ola gelir mazallah döverler adamı ne öpüyon diye o yüzden hepinizin ellerinden sıkarım ama la get le delü diyen olur Allah bilir kaç kiş var hackhell de hepsinin elini sıkmak ne kadar zaman alır ben vaz geçtim en iyisi meraba,meraba o kadar yaw ben bu yazının sonunu bir türlü getiremedim gelmiyoo bi başladım ucuda kaçtı en iyisi kestirip atmak ama yazık yaa niye atayon ziyan olur yada baba devam et ne güzel akıyodu yazı diyende olursa sen okumayı çok seviyorsun sıkılmadınmı derim evet emin olun yaparım. ya ne yazma sevdasıymış ben bile sıkıldım neyse hadi hoş geldim. Kovmaya dışlamaya gizli gizli arkamdan konuşmaya felan kalkmayın bunu hissederim kapıdan kovulsam kapıyı kırar yine girerim gelirim üryanıza girerim vicdan azabı çekersiniz :( saygılar. :)
Not: bu arada sitenin acemisiyim saçmalıklarımdan ve bilmeden yaptığım şeylerden dolayı özür diliyorum ustalaşınca bunları telafi edip yeni çekirgeler yetiştireceğim ancak önce şu çekirgelik dönemini bi atlatayım sonrada deveye hendek, uzun atlama, ve serbest dalma dersleri verip kendisine bu dalda çeşitli oskarlar vereceğim bizzat kendim velhasıl kimse deve ye hantal heyvan yakıştırması yapamayacak. :)

balacknc

New member
hoş geldin diyen herkese hoşbulduk.

kalıcıyım arkadaşlar kovsanızda gitmem sevdim ben burayı kendimi evimde gibi hissediyorum :)

balacknc

New member
arkadaşlar bu sizin avatarın altında nerden yazıyo ya bende niye yazmıyo yardımcı olabilecek biri varmı help me acemiyimde biraz yada caalım :)

oh gecenin bi yarısı hoş geldin deyip kaçın hiç hoş olmuyo ama yardım istedim :)

GhOsT

Tuning Moderatör
Hoşgeldin kardeş umarım kalıcı oLursun...!

nicky232

New member
Hoşgeldin (Türkçe)
Welcome (İngilizce)
Willkommen (Almanca)
Bienvenue (Bonjour) (Fransızca)
Bienvenida (Hola) (İspanyolca)
здравствуйте (zdravstvuyti) (Rusça)
Exspectata (Latince)

Profilden yerini yazarsan nereden çıkar :D

araghorn-g

Pentaxian
Bayağı bir şeyler yazarak hızlı bir başlangıç yapmışsın... aramıza hoşgeldin iyi forumlar dilerim.

1sc0rp!tX

Altın Üye
Aramıza Hoşgeldin...

balacknc

New member
eyvallah arkadaşlar burdayım bi yere gitmiyorum bu sitenin etinden sütünden kılından tüyünden faydalanacak çok şey var artı sıcak kanlı arlkadaşlarda mevcut nere gideyim kalıcıyım hem kiralarda ucuz yerleşmeyi düşünüyorum :)

HTML