mental

ragnarock

New member
daha önce hiç gerçekçi rüyalar gördünüz mü hala uyuduğunuzu kontrol etmek zorunda kaldığınız rüyalar bana oluyor ilk başlar da basit bir his kayıyor-muşum gibi yumuşak bir his ama zamanla bu kayma hissi düşmeye dönüşüyor sonsuz bir karanlıkta düşüş o kadar uzun süre düşüyorum ki nefesim kesiliyor damarlarımda kan değil sanki korku dolaşıyor düşmenin korkusu yerine bir isteğe bırakıyor artık kurtulmayı düşünemiyorum bile sadece zemine çarpmak ve kurtulmak istiyorum kemiklerin içe doğru kırılışı hızla çarpmanın etkisiyle vücudumdan çıkan kan hepsi sadece bir an sürecek yer çarpıyorum acı duymayı bekliyorum acı duymak istiyorum o kadar uzun zaman oldu ki hala yaşayıp yaşamadığımı bilmek istiyorum sonra aniden yatağımda doğruluyorum balkona bakarken derin bir nefes alayım derken tekrar düşüş başlıyor sanki az önce yatağımdan kalkışım bile rüyanın bir parçasıymış gibi bu birkaç kez tekrarlanıyor zamanla olan ilişiğimi kaybediyorum hala uyuyor muyum yoksa uyandım mı bilememek acı verici rüyada olduğunu nasıl anlarsın biliyor musun rüya dayken korkabilir sevinebilir ya da üzülebilirsin ama acı çekemezsin bu yüzden insan rüya olup olmadığını anlamak için kendilerim çimdiklerler bende aynısını yaptım taaa ki o güne dek... kendi elini kesip acı duymak garip bir durum olabilir ama daha garibi uyanık olduğundan emin olmandır acıyı hissetmediğimi fark ettiğimden uyanmadığımı fark ettim zihnime imgeler doldu bir şeyler aradım uyanmak için çıldırmış gibiydim sonra etrafıma garip şeyler sarmaya başladı hareketimi kısıtlıyorlardı ellerimle tırnaklarım parçalayıp ilerlemeye çalıştım ama yetmedi elimdeki bıçağı kullandım ama olmadı kurtulamadım ve çığlıklar çığlıklar hiç susmadı deliriyordum daha fazlasını kaldıramıyacak gibiydim bir an sonra uyandım bir hastane odasındaydım hala uyuyup uyumadığımı bilmiyordum ama farketmezdi sonuçta daha huzurlu bir yerdi bir polis gelip bana sorular sordu galiba yaralarımın iyi olup olmadığıyla ilgili ben gayet iyi durumda olduğumu belirtince bana sınıfta olanları anlattı tahminlere göre birisi sınıfa girip herkese saldırmış (bizim sınıf 7 kişi'ydi) bende yaralanmışım hayatta kalmamın bir mucize olduğunu söylediler Allahın bir lütfuymuş benden başka hayatta kalan olmamış ben ağır yaralı bir şekilde terde bulunmuşum bana olayı hatırlayıp hatırlamadığımı sordular suçluyu görmüş olduğumu düşünüyorlardı ben suçlu ne suçlusu deyince benim hatırlamadığıma kanaat getirdiler sonuçta insanlar dehşet verici şeyleri bastırırlar ve unuturlar olaydan bir kaç ay sonra sınıfa gittim arkadaşlarıma son bir veda için zihnimde imgeler belirmeye başladı elime bıçak saplayınca etrafında şaşkınlık sesi çıkaran arkadaşlarım ve daha sonra beni sakinleştirmeye çalışıyorlar ardından kan çok fazla kan ben...ben...onları parçalıyorumm aman Allahım h..he..heryer kan içinde çığlık atıyorlar yalvarıyorlar ama durmuyorum duramıyorum beni tutmaya çalışan şeytanları parçaladığımı zannediyorum daha sonra bıçağı havaya atıp yere yığılıyorum bıçak sırtıma saplanıyor demek bu yüzden benden hiç şüphelenmediklerini anlıyorum aslında o gün hem uyanık hem uykudaymışım zihnim görmem gerktiğini düşündüğü şeyleri gösteriyormuş bana kabuslara odaklanmış banada canavarlar gözükmüş etrafımı saranları farklı olarak görmüşüm arkadaşlarımı kardeş dediğim kişileri parçaladığımı farkeden ben nefes alamadım yerimden kıpırdıyamadım oraya yığılıp ağlamaya başladım saldırın şokundan olduğunu düşünüp beni teselli ettiler ve bende hiç konuşmadım daha sonra suçluyu hiç görmediğimi gördüysem hatırlamadığımı söyledim sonuç olarak orada hiç ayna yoktu yani teknik açıdan doğruydu.....ama pişmanlığım hiç bitmedi ellerime ne zaman baksam kan görürüm beni seven kişilerin kanı onların canını alan kişinin kanı ve bir katilin kolları işte bu yüzden buraya yazıyorum günahımı itiraf etmek ve ölen arkadaşlarımdan af dilemek için bu olayın polis kayıtlarında ne olarak geçtiğini bilmem ama beni masum sanıyorlar bu yüzden hala dışardayım ve hala rüya görüyorum bir sonraki düşümde sizlerle olmak dileğiyle arkadaşlarımı sevmiştim merak etmeyin sizi de çok seveceğim......:durdurun:durdurun:durdurun:durdurun:durdurun:durdurun