Meira Resmen Zenit'te!!!

blisan2000

New member
ya arkadaşlar şampiyonluk için oynayan takımlar takımın dengesini bozabilecek hareketlerden hele ligin bitimine bu kadar az kala kaçınmalı beşiktaşta ilhanı pascalı gönderip kaçırdığı şampiyonlukları bu tecrübesizliklere bağlamıştı hatırlarsanız ayrıca alman futbolunu iyi tanıyan bir adamı hamburg maçından önce satıyorsun bence nerden bakarsan bak tutarsızlık para için yapılmış bişey ayrıca böyle önemli bi maçtan önce bi takımın kaderiyle bu kadar oynanmaz meira yerine hamburgta oynayacak oyuncu hiç umulmadık bi hata yaparsa bunun vebalini kimse veremez ayrıca bordo maçında topa canla başla atladı meira orda yapabileceği fazla bişey yoktu koşarken ters ayakta yakalandı
nacizhane beşiktaşlının görüşleridir SAYGILAR

emre.89

New member
bence meira çok iyi bi defans..bakmayın bordo maçında hata yaptığına..bi türlü ısınamadı takıma..bir ön libero bi sağ bek bi stoper oynadı..asıl mevkisi olan stoper mevkiğinde oynarsa bence çok faydalı olurdu ama gitti..hayırlısı olsun

S

SiR ReaLiST

Guest
Arkadaşım HakLısın Zaten Bende Aynı Sebepten ŞüpheLiyim Bu Hamburg Maçında NasıL Bir 4Lü Defans Çıkacak BiLmiyorum, Semih İyi DeniLiyor Ama Oynarsa O BöLgede NasıL Oynar? Yok Hakan BaLta Oraya KaydırıLıp 3Lü Defansa DönüLürse Hamburg Maçında KanatLarda GeLebiLecek Bir Hamburg KaLede NasıL HasarLar Yaratır O Da KafaLarda Soru İşareti? Meira İyi Paraya SatıLdı Tmm FaydaLı Da DeğiLdi Onda Da Hem Fikirim Ama Tecrübesine Kimse Laf Edemez, Yine De İyi Kötü İdare Ediyordu Neyse Artık OLan OLdu Yönetime Ve BüLent Hocanın Bir BiLdiği OLduğuna İnanmak İstiyorum Ve Defansın Perşembe Günü Hatasız Oynamasını Umuyorum İnşaLLah Bu Transfer Bize PahLıya PatLamaz...

Servet - Emre Güngör Biriniz OLsa Şu Hamburg Maçına Ne GüzeL oLacaktı Ama Neyse Artık ELdeki İmkanLarLa Bu Maçtan Gereken Skoru ALmak Zorundayız...

HTML