Mazda RX-7 Almayı düşünüyorum?

mehmetdis

New member
Araba hakkında pek fazla bir bilgim yok ancak araç türkiyede pek fazla kullanılan bir araç değil bu yüzden parça bulmada sıkıntı çekebilirsin ayrıca linkini verdiğin araç da eski modeli bu da parça sıkıntısına sebep olabilir

galiba linkini verdiğin araçta da bazı bilgier yanlış gibi motor hacmini 1300 cc altı göstermesine rağmen motor gücü 201-225 bg arasında gözüküyor bu model bir araçta özellikle de boş bir araçta pek mümkün değil
bir de linkini verdiğin aracın km si çok düşük geldi bana

Rx 7 yerine türkiyede daha ço tutulan araçlara bakabilirsin gene de sen bilirsin

şimdiden hangi aracı alırsan hayırlı olsun

oscs

New member
Araba hakkında pek fazla bir bilgim yok ancak araç türkiyede pek fazla kullanılan bir araç değil bu yüzden parça bulmada sıkıntı çekebilirsin ayrıca linkini verdiğin araç da eski modeli bu da parça sıkıntısına sebep olabilir

galiba linkini verdiğin araçta da bazı bilgier yanlış gibi motor hacmini 1300 cc altı göstermesine rağmen motor gücü 201-225 bg arasında gözüküyor bu model bir araçta özellikle de boş bir araçta pek mümkün değil
bir de linkini verdiğin aracın km si çok düşük geldi bana

Rx 7 yerine türkiyede daha ço tutulan araçlara bakabilirsin gene de sen bilirsin

şimdiden hangi aracı alırsan hayırlı olsun

Dostum sen anlıyosun galiba bu işlerden şöle güzel bi araç önersene iyi modifiye olan.

HeCToR

New member
aRaba MükemmeL bi Araba Modifiyeli hAliyLede Etrafa Toz Yutturacak Cinsten Bi Araba KesinlikLe aL Ve modiFiye Et deRim

oscs

New member
Dostum Türkiyede uzman bi yer buldum her türlü yedek parca ve onarım konusunda yardımcı olabiliyolar.

WANKEL

Tabi 91 rx-7 hakkında ne kadar yardımcı olabilirler orası ayrı...

Caponekapo

New member
Şöyle söyliyim , mazda rx7 bana göre dünyada en güzel modifiyeye yakışan araba. Yapabilene tabi. İllaki duymussunuzdur tokyo driftten yada hızlı ve öfkeliden. Han isminde flim oyuncusunun gibi bi araba modifiye yapmak amacım. Modifiye için parça türkiyede yok fakat türkiyeden anlasmalı bi sirket var size getirtiyor. Parçaların isimleri bile cok zor bulunuyor yani oyunlardan Prostreet'den özellikle o şekilde buluyorum. Evet türkiyede mazda rx 7 fazla kullanılmıyor ama şöyle bi araba yapsan ve gezsen fena olmazmı :)