Marka ve Modelini Bilmediğiniz Sürücüleri Bulma [Resimli Anlatım]

WaTcHFuL

EVERYWHERE
Öncelikle aygıt yönetcisindeki yazılımı yüklenmemiş ama tanınmış donanıma sağ tıklayarak özellikler diyoruz.

Ardından Ayrıntılar kısmındaki kodu kopyalıyoruz ve vereceğim adrese yapıştırıyoruz.

Adresimiz bu BURADAN

Ve bulunan yazılımından size uygun olanı download ediyorsunuz.

Muhabbetle :)

WaTcHFuL

EVERYWHERE
W

WoLF

Guest
teşekkürler murat abi.

yalnız bilinmeyen aygıtlarda aygıt kimliği de görünüyosa tam süper olur.çünkü senin resimlerde zaten driverın ismi görünüyor.

görünmeyenlerde de yarıyosa süper =)

sabit =)

WaTcHFuL

EVERYWHERE
teşekkürler murat abi.

yalnız bilinmeyen aygıtlarda aygıt kimliği de görünüyosa tam süper olur.çünkü senin resimlerde zaten driverın ismi görünüyor.

görünmeyenlerde de yarıyosa süper =)

sabit =)

Benim driverlar yüklü olduğu için öyle örnekleme yaptım.
Normalde her tanınan ama yüklenmeyen donanımlarda aygıt bilgisi görüntülenir. Tek yapmanız gereken copy + paste :durdurun

Muhabbetle

arquitecto

New member
yahu yüzüme renk geldi yemin ediyorum. konuyu görünce bi deniyim dedim baktım ki yüklenmemiş bir şey var şimdi fark ettim :D hemen yükledim. yükledikten sonrada bozuk olduğunu sandığım card okuyucum çalışmaya başladı :)
allaham sen nelere kadirsin :)

WaTcHFuL

EVERYWHERE
yahu yüzüme renk geldi yemin ediyorum. konuyu görünce bi deniyim dedim baktım ki yüklenmemiş bir şey var şimdi fark ettim :D hemen yükledim. yükledikten sonrada bozuk olduğunu sandığım card okuyucum çalışmaya başladı :)
allaham sen nelere kadirsin :)

Ne güzel ne güzel :)

WaTcHFuL

EVERYWHERE

SpooKs `

єภ๔๏קlคz&#3667
Sağol abide hepsini bulmuyor :)