Mail Hacking Getirdiği Yasal Sorumluluklar !

by_ra

New member
napalım yakalanırsak çekeriz

(edit) abartmayalım.
şimdiya kadar kaç kişi mail hack nedeniyle hapiste yatmış ?
bilgi için saol
mitev kitvın(yazılışı doğru olmaya bilir) dünyanın en ii hackerı kabul edilio 6 yıl belkide daha fazla yatmış( bide alıntı basçaktım teşekür ettim sana hediye)

Maxad

New member
S.a. siteye yeni üye oldum ama bu konularda bilgim wardır =) sizlerede yardımcı olmaya calıscam gelelim konuya ilk olarak herkes hackle urastığı için kimse şikayet edems yada söle diim ben birini hacklerken butun bılgılerını toplarım ondan sonra saldırırım adamın elınde acıını bulundururum=) adam en asından bir hack sitesiyle irtibata geçmiş buda suça yönelik bir hareket=) nese minareyi calan kılıfını hazırlar=)

archon2

New member
Teşekkür...

n€d!mbur@k

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
hiç işim oLmaz zaten....

ciao

New member
iyi bilgi ama hacklenen kac kisinin haberi var bundan ehuehe :) turkiyede hacklettigi mailin ardina dusen az olur...

ysraa

New member
ip tespiti nasıl oluyor? şikayet edilmesi durumunda mail/msn'e en son giriş yapan kişinin mi ip'si yoksa belli bir tarih aralığında kim nerden girdiyse hepsi mi belirlenliyor??

utkubaba92

New member
hocam ben bu konuda bişi sorcam size bişi paylaşmak istiyorum dikkate alırsanız sevinirim ;
bnm eski sevgilim var kuzenimle cikiodu işde gecenlerde ayrilmis kuzenimden qeldi bna patladi falan snra bnide smdiki 3 aydir ciktiqimiz sevqilimden ayirmaya calisti bnde cok sinirlendim bunun facebook hesabinin sifresini biliordum bunun facesine qirdim işte ordan e-mail adresini kendi açtıqım bi hesapla deqistirdim bunun facebook hesabi bnm oldu o artk kendi e-mail ile qiremio bnm deqistirdiqim hotmail adresi ile qirebilior bnde ondan sonra sinir olduqum bi kaç kisiyi sildim engelledim sonrada facesini dondurdum.
Ve işte bundan sonrada bna qelmiş dediki seni savcılığa şikayet etcem hacklemek neymiş gör falan dedi arkam sağlam bittin sen falan dedi.
Acaba beyler bu benim yaptıqım sizce suçmu yani Hapis olayi falan geçerlimi bu oLayda ?
cevap yazacak olan arkadaşlara çok teşekkür ederim gerçekten acil bi cevap almam lazım bu konuda