maççoooo erkeq nası oluyo qöreq hepimis

alish

вυяαq αℓι&#1
εگмεя' Alıntı:
erqeq maço olmalı

kadında acıp sacıq giyinip onu delirtmeli :p
Sonrada 3. Dünya Savaşı ÇıkmaLı Demii :D

ikRa

Banned
maço çok yanlış anlanan bi kavram normalde ama bence burdaki yazılanların hepsi dogrudur..Doğuştan gelen bi özelliktir bu yaşam şekli ve büyüme tarzı etkili olur
gı¢ıq кız bence sevgi ile kıskanmak orantılıdır insan ne kadar severse o kadar kıskanır ve paylaşmak istemez bence yaşamalısın bunu emin ol seninde hoşuna gider rahat bir erkeğe oranla..

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Afillime katılıyorum orantı öenmli ..:)

Deff

New member
Çok çok gereksiz bir konu bence...Birde bu konu ile ilgili sayfalarca yazı yazılmış yazıkkk....BU tür konuların hiç bir sempatik yanı kalmadı bana kalırsa...zaten fazlaca konuşulan konular bunlar....daha eğlenceli konular açılması taraftarıyım...bide bilmiş bilmiş konuşan kızlar yokmu en dellendiğim şeyy...

begum

New member
benim tercihimde maço walla daima yanında güwende olursun sonra sana değer werdiklerinden dolayı incilmemen için herşeyi yapar vs..erkek dediğin ağar olcak zaten ama nerdeeee??

doa_11

New member
benim kız arkadaşım seksi şeyler giymeyeceği için sorun olmaz.

ayrıca bişey giydiğinde sürekli kendini kontrol etmek , oram açılmasın ,buram

gözükmesin diye kendini yemek çok saçma geliyo bana. insan salaş salaş giyinmeli .
zaten güzellik ,zerafet açık saçık giyinmekte değil giydiğin en kötü şeyi bile hoş taşımakta bence..

αѕ!_υє_мαυ!

όℓυ ∂σgмυ$ &
gı¢ıq кız' Alıntı:
1- Straplez, seksi elbisenizin içinde, restorandan içeri girdiğinizde ilk tepkisi 'Üşüyor olmalısın' diyerek omzunuzun üzerine ceketini koymak oluyorsa. Ve aylardan ağustossa!

2- Siz ona 'Merhaba' demek için, eğilip yanağından öpmek üzereyken, o hemen elinizi kavrayıp, içtenlikle sıkıyorsa.

3- Erkek arkadaşınızla karşılaştığınızda ciddi ciddi bozuluyorsa.

4- Sinemada o daracık koltuklarda dizinin sizinkine değmemesi için yogacıların dahi zorlanacağı pozisyonlarda başarı gösteriyorsa.

5- Fimdeki sevişme sahnelerinde kızarıp bozarıyor, kafasını ekrandan başka her yere çevirebiliyorsa.

6- Trafikte onu hızla sollayıp geçen arabanın şoförüne söylediği en ağır söz 'Kendini düşünmüyorsan, bari arabadakileri düşün' ise...

7- Favori içkisi: votka tonik ve üstelik de votkası az toniği bol ise.

bu maççooo erkeq dir (amanın benden uzaq ola :D:D)
hiç bir anlamı olmayan boş kelimeler yada uzanamadıgın ciğere mındar deme seninkisi

moçaluk erkeklerin dogası allahın yaratışında olan bişey bu

sen yumuşak bişeyler istiyosan bilemem ama erkek arıyosan böyle işine gelirse

H@YDUT

MoNtAnA
evet herkesın içinde ole açık saçık olmaz elbıse bencede ama sınemada falan yada opuşme konusunda haklısın o kadar da olmaz. ben yınede isterse 50 derece olsun orterım hemen ustunu kızın mılletın içinde kavga çıkar yoksa:D

HTML