maççoooo erkeq nası oluyo qöreq hepimis

gı¢ıq кız

New member
1- Straplez, seksi elbisenizin içinde, restorandan içeri girdiğinizde ilk tepkisi 'Üşüyor olmalısın' diyerek omzunuzun üzerine ceketini koymak oluyorsa. Ve aylardan ağustossa!

2- Siz ona 'Merhaba' demek için, eğilip yanağından öpmek üzereyken, o hemen elinizi kavrayıp, içtenlikle sıkıyorsa.

3- Erkek arkadaşınızla karşılaştığınızda ciddi ciddi bozuluyorsa.

4- Sinemada o daracık koltuklarda dizinin sizinkine değmemesi için yogacıların dahi zorlanacağı pozisyonlarda başarı gösteriyorsa.

5- Fimdeki sevişme sahnelerinde kızarıp bozarıyor, kafasını ekrandan başka her yere çevirebiliyorsa.

6- Trafikte onu hızla sollayıp geçen arabanın şoförüne söylediği en ağır söz 'Kendini düşünmüyorsan, bari arabadakileri düşün' ise...

7- Favori içkisi: votka tonik ve üstelik de votkası az toniği bol ise.

bu maççooo erkeq dir (amanın benden uzaq ola :D:D)

DUR YOLCU!

New member
niye böyle erkeklerin size ne zararı var ki yani erkek kıskanç olabilir utangaç olabilir dimi insanları hor görmeyin kardeşim :mad: :Sopa

gı¢ıq кız

New member
det dur yolcuuuu seni :D

tamam kıskanç olsun öpüp başıma koyarım ama

1- Straplez, seksi elbisenizin içinde, restorandan içeri girdiğinizde ilk tepkisi 'Üşüyor olmalısın' diyerek omzunuzun üzerine ceketini koymak oluyorsa. Ve aylardan ağustossa!

buda yapılırmı yaww

εگмεя

Fuzuli Üye
zuzuzuz :p herzaman tercihim maço erqeqtir.. kıskanılMaq güzeldir :sigara:

DUR YOLCU!

New member
ben yaparım ne var kıs arkadaşıma etraftakiler mal mal bakıcak bende bişi yok muş gibi davranıcam vaybe ne rahatlık ...! :mad:

gı¢ıq кız

New member
lem bu rahatlı değilki sen tutupta ağustos ayında çıkar ceketini kızın omsuna attt anaaa bababa la de get derim la ben o adama :D

DUR YOLCU!

New member
sen sexi şeyler giy millete kendini teşhir et sonra oh ne ağla saten o bana yol vermeden ben ona yol veririm adam olsun 2 dk çıldırtmasın adamı :mad:

Parakee

New member
gı¢ıq кız' Alıntı:
det dur yolcuuuu seni :D

tamam kıskanç olsun öpüp başıma koyarım ama

buda yapılırmı yaww
bu konudaa haklısın ama diğerr yapılanlar daa o kadar fazlaa abartılacak bir şey yok bencee maço erkeyii yeterincee tanımlayamamıssınn yazdıklarınn o kadar aşırı şeyler değil...
halkk dilinde buna kıskanclık diyorlar:goz:

tabii sen jet sosyeteden değilsen:)

haaa bir dee untumussumm sen rahat bir kızz olupp bunlarıı yapmak sana normall geliyor olabilir ama senin tarif ettiyin özelliklerdeki bir erkeye maco yerinee utangac daha dogru bir tabir olur

mineleus

New member
böyle maco erkek mi olur ya bu ev kedisine benzemiş neymiş filmde acık sahne gördüğün de utanırmıs neymiş yanığını öpmeye calıstığınızda elinizi sıkarmıs pehh
buna ev kedisi desek daha iyi :D

RoLaN

New member
qıcık kız HARBİDEN qıcıksın :D umarım alınmazsın.... keşke bende senin yukarda yazdığın bütün özellikler olsaydı içiki hariç :)

εگмεя

Fuzuli Üye
erqeq maço olmalı

kadında acıp sacıq giyinip onu delirtmeli :p

Mephisto

R€B€L
hangi türe giriom bende cıkartamadım daha ama
1. şık uymuo
2.şık ehhh birazcık
7.şık uymuo
gerisi tamamdır =)

Parakee

New member
εگмεя' Alıntı:
erqeq maço olmalı

kadında acıp sacıq giyinip onu delirtmeli :p

al bir de burdan yak birisi tiksiniyor birisi maço olmalı diyor
dünyanın en zor işi kadınların ne istediyini tahmin etmek :Sopa

DaRk_KnİgHt

AdIoSAmOr
maço dediğin kıllı mıllı olur kodunmu otutturur.. onlarda taş devri kuralları geçerlidir.. kadını tutup saçından sürüklemek bi kadına yapılabilecek en nazik davranıştır.. işte gerçek maçoluk budur..:D:D.. senin tabir ettğin maçoluk değil sünepelik olmuş gıcıq kız..:D

HTML