Mükemmel İngilizce Konuşmak Hayal Değil - [Hackhell Upload]

musti505

New member
jesur dostum cevabın için çook teşekkürederim.rarlı dosyaları çıkar dedğim zaman zaten her biri kendisi bir klasöre çıkardı.o klasörü(örn:1.cd yi) olduğu gibi cd ye kaydettim açmadı.insert hatası verdi.bir de senin dediğini deneyeyim bakalım inşlh. olur.olmazsa senin veye diğer arkadaşların yardımına gerek duyacağım.paylaşımı yapan arkadaşıma tekrar teşekkürlerr.

Hollow

NคтเoηaLL ßครкeтbaLL Asso¢iatioη
HoCuSPoCus kardeş ellerine saglık benim ingilizcem var ama sırf o arkadaslar calışmıyor dedi diye indirdim ve sorunsuz bir şekilde calışıyor klavyene yazan parmakların saolsun :biggrin:clap:clap

wemson

New member
kardeş bu programı çalıştıramadım tam sınav zamanı bi sürü vaktimi yedi.bunu nasıl kuracaz detaylı bir anlatsaydın keşke

Mc_Lastman

New member
arkadaşlar bu rar şifresinde problem var hackhell.com kaç kere girdiysem olmuyor böylece vaktimiz boşa gidiyor bir kaç programda daha aynı sorun karşıma çıktı.Bu problemleri düzeltirsek daha faydalı olacağız rica ediyorum.

Cagsan35

New member
rar dan çıkartıken bozuk cilt hatası veriyo o bahsettiğin EplusExeVoice programınıda kurdum ama aynı hata devam ediyo ben mi bi yerde yanlış yapıyorum sorunsuz şekilde çalışıyor diyenler var aramızda

TuğяuL

Banned
Önemli Açıklama: Dosyaları indirdikten sonra cdye yazmanız gerekmektedir. Örneğin; CD1 in partlarını indirdiniz. Rardan çıkarın. Karşınıza Cd1 Let's Start klasörü çıkacak. Bu klasörün içini komple cdye yazacaksınız. İşte 1. cdniz hazır. Diğerleri için de aynı uygulamayı yapacaksınız.
cd ye yazıp CD ye takınca program otomatikman mı başlıyor

ben iki defa yazdırdım ikisinde CD inin içinde simgeye tıklayarak çalıştırdım. Ondada Bilgisayara kurulum yaaparak açlıyor

Yani tam olarak nasıl oluyor anlatırmısın

okan____

New member
kardeşş güzel paylaşımm elinee sağlık amaa winrar şifre istiyoo bu dosyaları acıncaa ondada bi yardımcı olursan sevinirim

kalufi

New member
ben indirmeye başladım ama vista da çalışırmı acaba? çalışmasada xp yi kurcam artık eğitim şart emeğine sağlık teşekkürler

safkan_06

New member
çok teşekkürler hala canavar gibi çalışıyor arkadaşlar sadece dikkatlice okuyup uygularsanız çalışıyor hemde çok kolay kullanışlı bir program