LOTR : Battle For Middle Earth . Sadece 5 PART ! RİP . HH FARKI İLE . Beklediğiniz An

jasmindemi

New member
çok saol halamlarda oynuyodum bitirdim birdaha bitimek istiyordum saol sayende buldum çok çok saol bu arada eğer rar şifresi olmuyosa elinizle yazınız:)

Qeasy

New member
oyun kesin çalışıomu

pff kardeş oyunu yükledim tam açılır gibi oluo o kücük ekran gelio sonra o ekran gidio oyuna girmio :(:( yardımlarınızı beklorm bide türkce yamayıda kuramadım

Thekarpat

New member
evet oyun yükleniyor çalışıyor tek ters tarafı türkçe yamanın çalışmaması ve ispanyolca olması :D düzeltebilecek arkadaş var mı?

SpooKs `

єภ๔๏קlคz&#3667
kardes bunları indirdikten sonra ne yapıcaz onuda anlatsan ii olurdu:S

SpooKs `

єภ๔๏קlคz&#3667
beyler ben türkce yamayı buldum isteyen olursa rep karsılında link vericem menü % 98 türkce oyun baslayınca % 50 oluor gerisi ise english :D

Yeşil Gözlü

Altın Üye
teşekkürler emeğine sağlık bunun gibi sıtrateji tarzı oyunları hıç sevmiyom ve oynayamıyom

Pc_Rambo

New member
bu oyunu ilk defa internet kafede görmüştüm.Ozamanlar bilgisayarım yoktu.Bu oyunu çok sevdim valla süper bişeydi günde 10 YTL harcamıştım oyun için.Akşama kadar oynadım.Süpoer bi oyun herkese tavsiye ederim.Şimdi bilgisayarım var indirelim bakalım oyunu nasıl bişimiş.

Pc_Rambo

New member
beyler oyunu indirdim 5 partıda indirdim şifreyi yazdım %100 olunca part1 de hatalı şifre diyor ama hatalı şifre olsa açılma başlamazdı ve sonundada tanımlanamayan arşiv sonu diyor.Ne yapacağımız bi anlatsan herkes kurmuş.ben partları indirdim kalakaldım öyle :)

aa pardon beyler parola işinde sonuna@hackhell koymamışım bakalım olcakmı

olmuyor yine aynı hata pff :(

part 5 için tanımlanamayan arşiv sonu diyor

yaw biriniz anlatsın partları indirdim 5 partta bende fakat 5.partta tanımlanamayan arşiv sonu diyor.bi yardım edin

lan biriniz bile yardım etmionuz.Çalışmıyor anlatın şunu yaw.5 partta elimde bişi olmuoyr yaww

nolur yardım edin 5 partta elimde ama yüklüyemiyorum oyunu sonunda hatalı şifre ve tanımlanamayan arşiv sonu diyor.Bi, yardım edin

yaptım.Holey son partı tekrar indirdim oldu .Yippu english.big varya onuda bulurum iyiyi çok saol arkadaşım.

OksiDAN

New member
Cok TeşekkürLer Oyunu yukledım ve Çalısıyo fakat Bi sorun war bende Oyunu oynarken pat diye Atı weriyo NedeN acaba Sizin başınıza Geldimi bu O kdarda indirdim en heyencanlı bölümleri oynayamıom sawas kısımlarını fln ?? Ama yinede saol??

HTML