!!!...Linkin Park...!!!

Sercinho7

Dark Side of Creation
Linkin Park, örnek bir davranışta bulunarak Güney California’da 2 hafta önce yaşanan büyük yangından mağdur olan binlerce insan için 50bin dolar bağışladı..

21-22 ekim haftasonunda başlayan 10 ayrı yangın byük hızla büyüyerek San Diego bölgesinden bir milyona yakın insanın tahliye edilmesine neden olmuştu. Yangının ardından evsiz kalan binlerce insan için Santa Barbara’da “Music For Relief (yardım için müzik)” adındaki bu ticari amaç gütmeyen organizasyon kuruldu.

Linkin Park bassisti Dave Farelli “Bu büyük yangın çok derin bir trajedi. İşte Music For Relief’in kuruluş amacı da böyle büyük afetlerin mağdurlarına yardımcı olabilmek..” dedi. Linkin Park 50bin dolarlık bir bağışta bulundu, ayrıca düzenlenecek olan konserde ücretsiz yer alacağını bildirdi...​

GebzeLi

Altın Üye
MükemmeL bir grup bir efsane...
PayLa$ımın süper Sercinho tebrikLer ... =)

umgangsta

New member
ilk defa one step closer ı dinlemiştim seneler önceydi daha çocuktum ve hayran kalmıştım...

arkasından kuzenimde "with you" dinledim ve tamam dedim :D işte müzik budur :D
konuyu sabit yaptığınız için çok tşk çünkü herkesin bu grubu dinlemesi ve bilmesi lazm bence, hem mike shinoda, dj hahn gibi müzik dehalarına sahip çok iyi müzik yapan ve aynı zamanda da duyarlı bi grup. "hands held high" ın sözlerine bakarsanız gerçekten bunu anlarsınız... :goz:

süper paylaşım :clap sınırsız teşekkür etme olsa her gün teşekkürü tıklardım :melek

[LP] Artık Türkiye'de görmek istiyoruz !! [LP]

ΜεтάĻïڪţ

^_^-/!ηєω ѕнι&#10
Haz almadığım grupların başında geliyo...

Adam nuMetal yapıyo açıklamalarda biz nuMetal yapmıyoruz die bas bas bağırıyo... Sanki millet ne yaptığınızı bilmiyo :D

Ellerine sağlık dostum güzel hazırlamışsın ama yanlış grup :D

Bu arada neden LP sabitte o zaman metallicanın dark tranquilitynin de burda olmasını isteriz =)

runaway80

Banned
Linkin Park-numb
Linkin Park-runaway
Linkin Park-faint
Linkin Park-somewere A Belong

Bunları Dinlemeden Lp Dinledim Demeyin !!

Novace

New member
teşekkürler tanıtım için.
18 & 19 Temmuz'da yakından görmeye gidicem (;