Ligdeki en iyi Anadolu takımı hangisi ?

Ligdeki en iyi Anadolu takımı hangisi ?

• Sivasspor

Kullanılan: 78 65.5%
  • Trabzonspor

Kullanılan: 8 6.7%
  • Kayserispor

Kullanılan: 18 15.1%
  • Manisaspor

Kullanılan: 4 3.4%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 11 9.2%

• Kullanılan toplam oy
    119

1001Design

330i ///M3 Design
Sivasspor :clap

ozaaan1313

New member
bırakın bunlrı arkiler:D gelmış gecmıs en ii takm ESKİŞEHİRSPOR süper ligde diil ama en ii takım ES ESimdr

pimphalo

New member
Ben trabzon veya Sivas diyorum Trabzon'un şampiyonlukları var Sivas ise ilk yarıyı 1.bitirdi.Ama oyum Sivas'a

gentleman_

New member
kayseri

arkadaslar su an ıtıbarı ıle sıvas gozukebılır ben sıvasda yasıyan kayserılı olarak kayserının nasıl bır takım oldugu lıg sonunda sıvasın ve dıyer anadolu takımlarının ustunde oldugu zaman anlasılacak kayserı halkı bu takıma sahıp cıkmıyor stad32 bın kıslık ama 3 bın kısı gelmıyor yenı yapılan kadır has stadyumu tam bır kralıyet mekanı bu butce her halıııle buyuksehır beledıyesı baskanı arkasında oldugu muddetce lıgın en ıyı takımı kayserı olacak tolunay kafkas ıyı bır hoca olsada elındekı lısansın turkıyede bır kac antrenorde oldugu bılınsede bu sene acemılıgını atıyor seneye hem stad hem gokhan hem mehmet hala elınde olursa bence bır kac dunya yıldızı bu takıma gelır

derbederin

Altın Üye
ligdeki en iyi anadolu takımı ne demek yaw hadi bunu dedin de arkadaşım trabzonun orda ne işi var hadi onu da geçtik sivasa gelen bu oylar sanırım futboldan anlamayanların verdiği oylardır tamamen saçmalık sivas kimdir nedir ne zaman çıktı süper lige geçmişi var mı
arkadaşlar tamam 1984 ten beri şampiyon olamadık ama ortada kazanılmış 6 tane şampiyonluk var sivas da neymiş ilk yarıyı 1.ci bitirmiş buna da ancak gülerim :D aha da güldüm

işte size 2006-2007 ye kadarki puan durumu
TS 1086 maç 554 galibiyet 302 beraberlik 230 yenilgi 1675 gol 959 yenilen gol
Sivas 68 maç 24 galibiyet 19 beraberlik 25 yenilgi 75 gol 88 yenilen gol

mukayese edilemez sanırım

omemo01

O ŞİMDİ ASKER
Adana Demir Spor ' da diretiyorum ki kesinlikle ADS!!!!

Bu taraftar, seninle ölüme gider;
Yensen de yenilsen de senle beraber,
Yetmiş yıldır bu kalpler, hep seni sever;
Şampiyon olacaksın, Mavi Şimşekler!

Sen iste yoluna canlar fedadır,
Sen iste şarkılar, kanla yazılır;
Şampiyonluk, önce sana yakışır,
Bu büyük taraftar, hep yanındadır...

HTML