laptop tan anlayanlar lütfen buraya bi bakın

nabukadnezar

New member
amd64 alki pisman olmayasın ve ekran kartın paylasımlı olmasın ve en az 128 olsun dvd combo olmasın dvd wr olsun hadi hayırlısı gerısı muhım degıl

kafkas01

New member
arkadaşım bir fiyat araştırması yap derim en uygun fiyat ne ise onu al kolay gelsin:sigara: :sigara:

ALpMontana

КЯaL´da TaNıMaM КuяaL´da
bu konuya artık yorum yazmayalım çünkü halloduğuna emınım mod. olmadığım ıçın loced lıyemıom uzgunum ii.FoRuMl@R

MasterIsBack

New member
Arkadaşlar bakıyorum konuya bi cok arkadaşlarımız yardım için gerekli acılamaları yapmıs ama ben 8 senedenberi notebok kulanıyor ve senede 1 defa notebok u kesin değiştirirm. ve fiyat perfonmans gibi size bazı ornekler vericem. ve istediğiniz ürünü hangi plartformda kulanıcaksanız ona uygun olacak...

1- oyuna cok düşkün değilim orta halli bi notebok işimi görrür diyosanız...

Dell Inspiron 1300, Celeron 1.6GHz, 512MB DRR-2 60 GB

2- Yok Seyehatler de okulda kampüste pil omru uzun olsun diyosanız.

ACER 2428XMI 1.7 80 512 DVDRW 14.1 DVDRW
Dell Notebook Inspiron 6000, Centrino 1.86GHz,

fiyat olarak uygun işlemci olarak güzel. seyehatta yolda heryerde rahatlıkla kulanabilceğiz bilgisayardır.

yalnız sole bişi war arkadaşlar bu 1- v 2 numaralı bilgisyarlarda photoshop autocad v.s gibi programları kullanabilir ama uzun yükleme ve renderler de biraz problem yaşaya bilirsiniz süre ler uzar. o yuzden 3 numaralı bilgisyarı oneriyorum. bu tur programlar kulanıcaksanız.

3.birikmiş param war benim için grafik oyun üzerine daha cok hız lazım diyosanız.
ACER 5112WLMI AMD X2 1.6 512 80 DVDR 15.4
fiyat olarak ole cok ucuk rakamlar dil . sadece işinizi görebilceğiniz.
bilgisayarları oneriyorum.

4- bonus e buda para var huzur war diyenelr için =)

Acer Ferrari 4005WLMi 2 Ghz 100 Gb Hdd

arkadaslar notebok alırken ekran dikkat etnizgereken
ekrankartı paylasımlı omasın.. ati - chipsetli olması herzaman + dır
hdd hızı mümkünse 5400 olsun ki coğu 4200 dür
ram 512 minimum 1 gb idealdir.

geri kalan sizin göz zevkinize kalmış bişi yardımcı olabildiysem ne mutlu bana iyi aksamlar.

alıntı değildir.

HTML