"Laik Çete Yargılanıyor"

imza

New member
PKK ile Ergenekon arasında ilişkiye artık iyice inanmaya başladım hatta şüphem kalmadı

Çünkü terör örgütü PKK durdu durdu ergenekon davasının başladığı şu günlerde bölgede ki şehirlerde ortamı germeye başladı

Buda yüzyılın davası denilen ergenekon davasının gölgede kalmasına sebep oluyor

R.T.E

Banned
PKK ile Ergenekon arasında ilişkiye artık iyice inanmaya başladım hatta şüphem kalmadı

Çünkü terör örgütü PKK durdu durdu ergenekon davasının başladığı şu günlerde bölgede ki şehirlerde ortamı germeye başladı

şüphenmi var arkadaş yoksa

PKK nın bir zamanlar en büyük destekçisi Perinçek kendi ağzından itiraf etti bunu

PKK saldırılarının durmasını istiyorsanız Ergenekon davasına son verin demedi mi

imza

New member
şüphenmi var arkadaş yoksa

PKK nın bir zamanlar en büyük destekçisi Perinçek kendi ağzından itiraf etti bunu

PKK saldırılarının durmasını istiyorsanız Ergenekon davasına son verin demedi mi
evet şüphem vardı neyalan söyleyeyim

ama şimdi yok
PKK=ergenekon

ѕσηυη¢υ

кιℓℓ ƒσя &#

Peki Akp ye açılan kapatma davasının ardından başlayan Ergenekon gözaltıları arasında nasıl bir bağ kuracaksın merak ediyorum...Ya da Deniz Fenerinin patlak vermesinden sonra gelen Ergenekon ''dalga''ları hakkında ne diyeceksin...

imza

New member
ѕσηυη¢υ;3641614' Alıntı:
Peki Akp ye açılan kapatma davasının ardından başlayan Ergenekon gözaltıları arasında nasıl bir bağ kuracaksın merak ediyorum...Ya da Deniz Fenerinin patlak vermesinden sonra gelen Ergenekon ''dalga''ları hakkında ne diyeceksin...
arkadaşım sen yalnış biliyorsun

Ergenekon opersayonu AKP ye açılan kapatma davası ile başlamadı

Ergenekon davası 22 termmuz seçimlerinden yaklaşık bir önce ümraniyede bir evde

orduya kayıtlı silahların bombabalaların çok gizli belgelerin çıkmasıyla başladı

Daha sonra o evde ele geçen bombaların Cumhuriyet gazetesine atılan bombalarla aynı

seriden oldu anlaşıldı

Bu bilgiden hareketle Cumhurieyet gazetesini bombalayanların aslında ergenekoncular olduğunu

bilmem anlayabildin mi

ayrıca sana bir bilgi daha vereyim

Cumhuriyet gazetesini bombalatan kişinin Danıştay katili de Alparslan Arslandı. Bunu bendeğil mahkeme kayıtları söylüyor

ŞİMDİ SANA BİR SORU:

Tüm bu bilgiler ışığında Ergenekoncular ,Danıştay Katili arasında ki bağlantı nedir

iyi düşün meni tavsiye ederim aslında çok kolay

ѕσηυη¢υ

кιℓℓ ƒσя &#
Ben Ergenekon kapatma davası ile başladı demiyorum.Kapatma davası haberleri geldikçe Ergenekon dalgaları geldi,Deniz Feneri haberleri geldikçe Ergenekon dalgaları geldi...

Ergenekon diye içeri alınanlar arasında suçlu olanlar vardır.Yalnız herkesi suçlu ilan edip 1,5 seneden fazla içerde tutulmaları adaletsizlik.İçlerinde ölen bile oldu.

Bombaların neden imha edildiğini açıklayabilir misin bana?
Sinan Aygün'ün ofisinin banyosunda bulunan silahı açıklayabilir misin?
Sence Cumhuriyet gazetesini bombalayanlar İlhan Selçuk,Mustafa Balbay mı?Yoksa Cumhuriyet'in eleştirierine magruz kalmış kişiler mi?

73 yaşındaki İlhan Selçuk'u ''kaçma ihtimaline karşı'' sabahın 5inde göz altına alıyorsun.Aama 72 yaşındaki Erbakan'ın hapis cezasını affediyorsun.Var mı böyle birşey?

HTML