Lütfen bunu herkes okusun ! ( Sömürücüler hakkında )

daimakce

New member
Haklısın ama diğer insanların ne yapacağı konusundaki özgürlüğüne saygı lütfen.Ne edlim kimi yazar kimi okur.ee dünyanın dengesi bozulur yoksa

_-_FeTisH_-_

FoRuM FeTisHi
Bende uyuzum harbiden ya bide adamlar utanmadan yardım istiolar bizden şunu yapamadım yardım bunu bulamadım yardım üyelik 2005 insan utanır ya 4 mesajın war
.....

deadman

New member
mesajını isim vererek desteklemeye çalışman hoş olmamış. bu konu düzenli olarak bi kaç kere gündeme gelse de bi çözümü olacağına inanmıyorum. en güseli paylaşıma devam..........

MAJESTE

Kadim Dost
ahmet1104' Alıntı:
Arkadaşlar öfkeyle kalkan zararla oturur.Lütfen sinirlenmeyin.Herkezi kendiniz gibi adsl si var boş zamanı var gibi değerlendiriyorsunuz.Fakat öyle olmuyor.Dial-up bağlanları düşünün ileride adsl ye terfi edince bende katkıda bulunurum.Ama sadece sömürü yapanları da doğru bulmuyorum.Ama onlar ve tüm insanlar için dua edelim.Edelim ki onlar,biz ve toplumumuz düzelsin.Allah cc yardımcımız olsun.Herkeze hayırlı ve paylaşımlı günler dilerim.
bu sanırım yeterli bi cevap oldu sınırlı bağlantıda bulunanlarda var elbetteki biz yinde sömürücü de olsalar onları seviyoruz :sigara:

+u+énsté!n

FoRum ineği
walla bana da çok koyuyo konumun cevapsız kalması...ya çok mu zor acaba yorum yapmak,teşekkür etmek..onlarda paylaşım yapsa,teşekkür edildğinde yaşadıkları mutluluğa paha biçilemeyeceğini anlar..ama asalak abi adam anlamıo ki..yapçak bişi yok!..

ama cidden,üye olmadan forumu gezme olayı kalksın yaa çok saçma..

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Paylasım yapan uyelerın bu bilmem kacıncı konusu olsada hak verıyorum.
Ama bunuda kabullenmekden başka care yok.

Üye nıcklerını sildim .Bu hiç de dogru bir davranış olmamış.

stamina

New member
haklısın dostum bende yenı uyeyım paylasımlara daha baslamadım ama baslayacam yakında Öss de gectı tammdır

SadistFace

New member
eet aslında haklısınız bende sömürücü değil paylaşımcı olmak istiyom ama gerçekten paylaşacak düzgün bişey bulamadım bulduklarımda paylaşılmış zaten. Görünce gerçekten imreniyom bende bişeyler paylaşayım diye ama bulamadım gerçekten saçma bişeylede yer işgal etmeyeyim dedim. İnşallah bende paylaşacak bişeyler bulurum. Paylaşımcı olan bütün arkadaşlara teşekkür ederim

FatalError

New member
arkadaslar sitemız bayaa buyuk oldugu ıcın cogu zaman paylasıcak bısey olmuyo yenı haberlerı takıp etmek gerekıyo bı konu acıyosunuz bı bakmıssınızkı aynı konudan 3 tane daha war e tabı sömuruculerın olması normal ama sahsen ben elımden geldıgınce arkadaslara yardım etmeye calısırım

taylan35_35

New member
Beyler Paylasima Katilmayi Dusundum Birkaç Kez Denedim Olmadi.açiklamalra Baktim Yok Olmuyor Abicim Gonderemedim.daha Açik Bir şekilde Biri Nasil Video Paylasimi Yaplir Anlatabilrse Sevinicem...

janjan

New member
Forumda nerdeyse hiç bulunmayan şeyleri paylaşıyorum, belki de çoğu kişinin ilgisini çekmiyor...ya da sadece resimlere bakıp,linki alıp çıkıyorlar konudan...

Ama arkadaşlar yazacağınız bi yorum ya da basacağınız bi teşekkür butonuyla paylaşımda bulunan kimseye karşı saygınızı göstermiş olacağınızı düşünüyorum...yapacağınız çok zor bişey değil sonuçta...

Tabiki bi zorlama söz konusu bile olamaz ama zaten bunun sizin içinizden geliyor olması gerekir ve bunu en iyi siz de bi paylaşımda bulunup diğer arkadaşların nasıl bi ilgi göstereceğini merakla izlerken çok daha iyi anlarsınız!!!

Sürç-i lisan ettiysekte affola... Saygılar :hhman:

HTML