Lütfen bunu herkes okusun ! ( Sömürücüler hakkında )

semphatic

Alayına Es -Es
Değerli forum yöneticisi arkadaşlarım ben öncelikle sizlere ve diğer üye olan arkadaşlara seslenmek istiyorum. Bilindiği gibi burası bir paylaşım sitesi ve üye olan herkes az çok diğer üyelerle resim,program,bilgi,crack,vs.vs. paylaşmak zorunda yoksa böyle bir siteye üye olmanın hiçbir mantığı olduğunu düşünmüyorum. Şahsen ben daha oldukça yeni bir üyeyim fakat fırsat buldukça elimden geldiği kadar diğer üyelerle paylaşımda bulunmaya çalışıyorum, ve konularda dolaşırken genellikle baktığımda hep aynı arkadaşların paylaşımda olduğunu ve birşeyler yapmaya çalıştığını görüyorum. Benim sadece son yarım saat içinde dikkatimi çeken bir şey oldu o da SÖMÜRÜCÜLER ! yarım saat içinde gezdiğim konularda bir çok sömürücü arkadaşa rastladım ve bundan çok rahatsız oldum ve sürekli birşeyler paylaşmaya çalışan arkadaşların da rahatsız olduğundan eminim. herkes burada bir şeyleri paylaşana EMEK sarfediyor fakat bir çok arkadaş maalesef bir TEŞEKKÜR'ü dahi çok görüyor.Benim sadece yarım saatte dikkatimi çeken arkadaşlar bunlar isterseniz konuları dolaştığınızda birçok üyeyi daha görebilirsiniz. Benim aşagıda :eek:ut: yazdığım örneklere ve üyelik tarihleri ile Foruma ne kadar katkıda bulunduklarına bir bakmanızı rica ediyorum. Bu konuda ne yapılabileceğini merakla bekliyorum Saygılar :eek:

Değerli HH üyehi arkadaşlar lütfen Fikirlerinizi ve neler yapabileceğimizi bizimle paylaşın ki Yönetici arkadaşlar ona göre bizlere yardımcı olsunlar ...

semphatic

Alayına Es -Es
ben sadece fikirlerimi sunmak istedim.ben başkalarının emeğinin bir bakıma Gasp edilmesini istemiyorum yine de siz yöneticiler daha iyi bilirsiniz eğer uygun görmüyorsanız konuyu kapatabilirsiniz

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
her Nekadar Hakli Olsanda Dogru Bisey Yapmiyorsun

iSpiK

Kadim Dost
DeSaNTRaLiZaSYoN' Alıntı:
oooo forumda fişleme var :]

onlarda insan ne yaparsın :]

bu adam gibi boş mesaj atıcaklarına sömürücü olsunlar daha ii :D :D

Gs_HeLL!

New member
iSpiYonCu' Alıntı:
bu adam gibi boş mesaj atıcaklarına sömürücü olsunlar daha ii :D :D
:D:D:D:D

herneyse bunlar için hiçbirşey yapamayız isteyen sömürür isteyen paylaşım yapar bu herkesin içinde olan birşey...

iSpiK

Kadim Dost
yumusakmı yuhh olm herkes kımın ne olduunu bılıo lem :D :D karsıma sen cık senı bile ..... affetmem :p :p

react

Admin
Süper Moderatör
haklısın :]
onun için paylaşım yapmaya inadına devam

RuTH

Altın Üye
Dostum ne kadar da haklı Olsan insanları teşekkür etmesi için zorlayamayız. Bizler ne kadar Paylaşımcı da olsak Sömürgenler Elbet olacaktır. Bırak Sömüren Sömürsün Sen paylaşımlarına devam et bence, bu konu ne kadar da herkesin canını sıksa da ben artık sömürgenleri takmıyorum.

eexh

New member
üye oldukları tarihh tamamda peki online sürelerii ne kadar????yargısızzz infaz olmasınn!!tok adam açın halinden anlamaz emeğe saygı göstermezz işini görürr çeker giderr:D

d0LpHiNs™

AzraiLin GözYa$LaRı
Bunu Burda Sölüyorsan Elbet Bi Çözüm Yolun Vardır Kendine Ait...!:eek:

Bence Yapılacaq Bişiy Yoq...!:sigara:

firatay

>>>> ALESTA
Paylaşmak Güzel Bir Duygudur. Bu Duygunun Engüzel Okşanma Hissi Teşekkürdür. Sizde Duygularınızın Okşanmasını İstiyorsanız Paylaşmayı Unutmayın. Devamlı Sömürerek Asalak Gibi Yaşamak Sizlere Yakışmaz. UNUTMAYIN....!

semphatic

Alayına Es -Es
firatay' Alıntı:
Paylaşmak Güzel Bir Duygudur. Bu Duygunun Engüzel Okşanma Hissi Teşekkürdür. Sizde Duygularınızın Okşanmasını İstiyorsanız Paylaşmayı Unutmayın. Devamlı Sömürerek Asalak Gibi Yaşamak Sizlere Yakışmaz. UNUTMAYIN....!
sice de haklı değil mi ?:eek:

anelka1934

New member
evet bence cok haklı da herkez istedigini yapsın
arkadaslara zorla paylasım yaptıramassınız
ama somurucu olmakta kotu en iii si
EMEGE SAYGI EMEGE SAYGI

ahmet1104

New member
Arkadaşlar öfkeyle kalkan zararla oturur.Lütfen sinirlenmeyin.Herkezi kendiniz gibi adsl si var boş zamanı var gibi değerlendiriyorsunuz.Fakat öyle olmuyor.Dial-up bağlanları düşünün ileride adsl ye terfi edince bende katkıda bulunurum.Ama sadece sömürü yapanları da doğru bulmuyorum.Ama onlar ve tüm insanlar için dua edelim.Edelim ki onlar,biz ve toplumumuz düzelsin.Allah cc yardımcımız olsun.Herkeze hayırlı ve paylaşımlı günler dilerim.

HTML