kurulumdaki bu hatayı çözene helal olsun derim hata içeride

yasinaltun

New member
arkadaşım ben günde 20 bilgisayar rahat formatlıyorum sana tek bişey söleyecem hiçbişeyle uğraşmana gerek yok cd romun okumuyor başka bi cd rom tak ve yükle bazı cd-romlar okuyamayınca yarıda hata veriyo benim başıma çok geldi ya cd yi yeniden kopyladım çoğunluklada cd-romu değiştirdim umarım işine yarar

X-daywalker

New member
dostum senin hatan kesinlikle ram ile ilgili büyük olaslıkla ramini windowsun çalışırken upgrade ettin saat frekans uyşmazlığı oluyr olabilir yada marka farkında dolayı bile yapa bilir. ve denemen gerekene iki veya dah fazla modülün varsa her modülle kurulumu tekrarla hangi ram de problem verdiğine bakk bu arada ramlerini söküp taktığında sorununun kalmadığınıda göre bilirsin ram bacakalrında toz varsa bakır kıısmları sill

dene olursa özel mesaj atarsan sevinirim
forumu ço ksık takip etmiyorum

kurthan23

New member
ram hatası bence frekans farklılığından oluyor boardın kitapçığına bak orada sana hangi marka ram leri nasıl takabileceğini gösteriri

zorroz

New member
ram de sorun var bence hemen hemen aynısını bendede yaptı çıkardım tüm pareçaları kabloları yeniden taktım düzeldi bende anlamadım..

brusky

New member
merhabalar bir kaç gündür bende aynı dertten muzdaribim bu ramla alakalı bi sorun değil galiba belki mantıksız gelebilir ama ben xp de vısla teması kullanıyordum temanın kullanım suresi için uyarı gelmeye basladığından bu yana hata aldığımı farkettim ve kaldırdım bugun o sorunla daha karsılasmadım.

nova55

New member
slm dostum ben bir bilgisyar teknisyeniyim anladığım kadarıyla senin ram lerin ile ilgili sorunun var ram slotlarının yarini değiştirisen sorunun düzelelcektir çok yüksek bir ihtimal. 2. si ram' ın iki parca ise 512 lerden birini çıkart tek prca ram ile kurmayı dene.

johonwayni

New member
Kardeşim demediginiz laf kalmamış ama Bence arkadaşın kurdugu vista versiyonu 64 bit Olabilir vede gecen sayfada yazdıgı cpu 32bit bence bundan! Adamın cd ronuna ram ıne kabahat bulmayın...

Kardeşim demediginiz laf kalmamış ama Bence arkadaşın kurdugu vista versiyonu 64 bit Olabilir vede gecen sayfada yazdıgı cpu 32bit bence bundan! Adamın cd ronuna ram ıne kabahat :angry bulmayın...

HTML