Kurtlar Vadisi Pusu Neden Erdoğan'a Yalakalık Yapıyor?

☼«InfernaL»☼

║•Utimatom•║
:) bunlar sadece senin düşüncen ...

Belkide ben dizideki başbakan olduğu için diziyi daha da çok seviyorum ki Türkiye'de %43 ' lük yani yarısını almış bir başkanın yansıtıldığı dizide çoğu kişi beğenir :)

Başbakanın yalakalık olduğu biraz doğru olabilir ama ülkeyi paramparça ediyor ? neye göre ? kime göre ?

Sana göre paramparça ediyor bana göre daha iyi yapıyor ?

Yorumlarınız size kalmış buda benim yorumum ...

unutmayın yoruma yorum yapılmaz :) konuya yorum yapılır şimdi alıntı yaparak yorum yazmayın
Ethnic nickli kardeşim söylediklerinin hiçbirine katılmıyorum. Demişsinki "paramparça ediyor, bana göre daha iyi yapıyor?"
Bu ne demek biliyomusun bu ülke için şimdiye kadar can vermiş bu "Türkiye"yi "Türkiye" yapan insanlar enayi gibi boş yere şehit düşmüş demekten hiçbir farkı yok...
Bu söylediğim taa Çanakkale savaşında etten duvar örüp gencecik yaşta bu topraklar için şehit olan canlar için geçerli.

O canını verenler eğer olmasaydı, sence sen şu an var olupta bu diyaloğu kurabilirmiydin benle yada ben senle ??? Şimdi sen geçmiş diyorsunki paramparça ediyor iyi yapıyor.
Bunu hangi zihniyete göre söyleyebiliyorsunki sen? İşte böyle galesiz düşünen gençlik yüzünden oluyor ne oluyorsa. Yarını değil bugünü düşünerek yaşamak yüzünden.

İşte ABD'de bunu aşılamak istiyor. Önce Atatürk'ün bu ülkeye kattıklarını ortadan kaldırmak ve vatan bilincini köreltmek. Zaten geriye ne kaldıki Türkiye'yle ilgili? Adamlar kedinin fareyle oynadığı gibi oynaması kaldı geriye. Böle himaye bi şekilde yaşamaktansa...

Von Dünya Sana Hayran Ülkendeki Milyonlarca ŞEREFSİZ Sana Düşman gepostete Videos: Sadece 0.09 Saniye Dinleyin Yeter ! | Facebook

v_k

New member
paramparça ediyor neye kime göre diyor ?

yani ben dediklerinize katılmıyorum bana göre ülkeyi daha da iyi yapıyor diyor

lafın kısası herkes anladı siz anlamadıysanız izlemeyin zorla mı ya ...

☼«InfernaL»☼

║•Utimatom•║
paramparça ediyor neye kime göre diyor ?

yani ben dediklerinize katılmıyorum bana göre ülkeyi daha da iyi yapıyor diyor

lafın kısası herkes anladı siz anlamadıysanız izlemeyin zorla mı ya ...
İyi bak yazdığımada ondan sonra cevap yaz istersen. Diziyle ne ilgisi var son mesajlarımın laf mı söylemiş olmaya çalışıyorsun napıyorsun belli değil. Ülkeyi daha iyi yapıyor, PKK'yı meşrulaştırarak mı? Ulan 1 günde biter PKK orduya emri versen Irak'a girmesi için. İşte buna kimsenin kafası basmıyor.
Demokratik açılım saçmalıklarıyla bu iş, devirli ondalık sayı gibi sonsuza kadar gider, bitmez. Şerefsiz ABD, PKK'nın arkasında bizde ABD'nin maşası olmaya AKP sayesinde devam edersek bu iş ancak PKK'yı meşrulaştırmaya gider.

v_k

New member
sen ırak a girersen avrupası amerikası vurur seni , o kadar kolay değil napcan tüm kürtleri yok mu edicen ben senin yorumlarını özellikle takip ediyorum meraklanma

düşün bakalım mondrostan sonra bir yunanla zor basettik 30000 sehit verdik , ingilizi fransızı italyanı savasmadı neden savasmadığını düşündün mü hiç düşünsen zaten bağımsız olmadığımızı anlardın suriyede petrol çıkıyor bizde kısıtlı madenler öyle bu darboğazdan kurtulmak için denge siyaseti barıscıl siyaset mecbur
Zamanında moğollar yaptı aynısını , şimdi ABD yapıyor pkk 1 gecede yokolmaz ABD istemeden yokolmaz

☼«InfernaL»☼

║•Utimatom•║
sen ırak a girersen avrupası amerikası vurur seni , o kadar kolay değil napcan tüm kürtleri yok mu edicen ben senin yorumlarını özellikle takip ediyorum meraklanma

düşün bakalım mondrostan sonra bir yunanla zor basettik 30000 sehit verdik , ingilizi fransızı italyanı savasmadı neden savasmadığını düşündün mü hiç düşünsen zaten bağımsız olmadığımızı anlardın suriyede petrol çıkıyor bizde kısıtlı madenler öyle bu darboğazdan kurtulmak için denge siyaseti barıscıl siyaset mecbur
Zamanında moğollar yaptı aynısını , şimdi ABD yapıyor pkk 1 gecede yokolmaz ABD istemeden yokolmaz
Tamam bu sölediklerinde haklısın ama neden? Bu herifler perde arkasında bu devlet büyüklerini neyle tehdit edip, neyle göz dağı verip geri adım attırıyor? Neden bi İran gibi olamıyoruz? Neden bi Çin'deki gibi şerefsizlik yapanları asmıyoruz? Bırak örgütmüş şuymuş bölücülük hareketi yapmaya kalkanların sonu ne oluyor bak öle ülkelerde... Ama bizde herifler dağdan iniyor alkışlarla karşılanıyor. Bu işte utanç verici. Halbuki dünyada hiçbi ülke bu kadar zor şartlar altında bu kadar kan dökülerek kurulmadı.
İşin içinde düşmanların arkasında Avrupa ve ABD'nin olmasından çok, içimizde onlara hizmet edenlerin olması; işte benim bildiğim ve inandığım düşünce bu.
Öyle olmamış olsa cansa can, silahsa silah. Zamanında neyimiz var yok seferber ederdik. Ama şimdiye kadar CHP, MHP ve AKP maalesef bizim tarafımızda olan insanlar tarafından idare edilmedi.
Sorun partinin hangi parti olduğu değil, sorun; ülkenin durumu ve üzerinde yaşayan halkın huzuru, hayatı ve geleceği... Sorun başımıza geçenlerin neyin nesi olduğu ve aslında kime hizmet ettiği ve kimler tarafından kullanıldığı.......

HTML