Kuramadığınız Driver Kalmasın! Driver Pack OCAK 2010 | 2 GB

kralpasa34

New member
hotfile dan indirdiğim zaman belli bi yere gelince donuyo neden acaba rapid de zaten sorun çıkartıyo :(
nasıl çözebilirim bu sorunu

KOÇİL

New member
1.sini rapid'den üçünü de hotfile'den indirdim. Şimdi 5. partı indiriyorum. Şimdilik sorun yok.

lainhoca

New member
rapid ile hotfile eşteş mi??? rapidden birinci dosyayı çekerken hotfile dan ikinci dosyayı çeksem açarken sorun olur mu??

gitarist24

New member

kardeş zoom yada page up-down u kullanabilmen için o klavyedeki
driver cd sinden kurman gerek
soft driverlerle zoom kullanılmaz

ulash kardeşim
linkleri liste halinde verebilir misin
kopyalayacağımız şekilde yani
sabaha hazır olsun inşallah
dosum klavyeyi alınca vermemişler....ne yapıcaz şimdi orijinal driverını bulamazmıyım internetten çok lazım kardeş...ben bulamadım...bunun orijinal driverını mutlaka nete komuşlardır..anlayan arkadaşlar driver konusunda yardımcı olursa çok sevinirim teşekkürler... ulaş bu işi halletsen halletsen sen halledersin...işallah buluruz

http://www.youtube.com/watch?v=vlksg0DnEFo
bu şekilde olması lazım olmuyor

site adı vermek yasakmı bilmiyorum ama burada ayrıntılı açıklamıştım

driverın adı intellitype pro.... şu an software mouse ve klavye için olanları kullanıyorum ama dediğine göre orijinal bulmam lazım

Fyonb

предате&
dosum klavyeyi alınca vermemişler....ne yapıcaz şimdi orijinal driverını bulamazmıyım internetten çok lazım kardeş...ben bulamadım...bunun orijinal driverını mutlaka nete komuşlardır..anlayan arkadaşlar driver konusunda yardımcı olursa çok sevinirim teşekkürler... ulaş bu işi halletsen halletsen sen halledersin...işallah buluruz

YouTube - Zoom Slider
bu şekilde olması lazım olmuyor

site adı vermek yasakmı bilmiyorum ama burada ayrıntılı açıklamıştım

driverın adı intellitype pro.... şu an software mouse ve klavye için olanları kullanıyorum ama dediğine göre orijinal bulmam lazım
bahsettiğin klavye mouse setini bende kuLLanıyorum..gerçi şu anda kuruLu değiL ama driverı duruyor oLması Lazım..eğer buLabiLirsem kLavye setinin yanında geLen cd'yi upLoad ederim..

gitarist24

New member
bahsettiğin klavye mouse setini bende kuLLanıyorum..gerçi şu anda kuruLu değiL ama driverı duruyor oLması Lazım..eğer buLabiLirsem kLavye setinin yanında geLen cd'yi upLoad ederim..
allah senden razı olsun kardeş ne diyeyim sana...
lütfen bi zahmet umarım zoom çalışır yalnız modele iyi baktınmı
1027 ve 1008

Fyonb

предате&
allah senden razı olsun kardeş ne diyeyim sana...
lütfen bi zahmet umarım zoom çalışır yalnız modele iyi baktınmı
1027 ve 1008
driver cd'sinde zaten menüLü şekiLde seçerek kuruyorsun..yani tüm modeLLer cd içerisinde mevcut zaten..

gitarist24

New member
ok benim indirdiğim software de öyle biliyorum..ama sendeki orijinalse zoom çalışması lazım..."microsoft wireless comfort" seçiyorum...Ok
beklemedeyim teşekkürler...geceye kadar burdayım.... meşgulsen yarında olur

ama kardeş cd de hem mouse hem klavye 2 side var değil mi?

Fyonb

предате&
ok benim indirdiğim software de öyle biliyorum..ama sendeki orijinalse zoom çalışması lazım...
beklemedeyim teşekkürler...geceye kadar burdayım.... meşgulsen yarında olur

ama kardeş cd de hem mouse hem klavye 2 side var değil mi?
upLoada şimdi başLadım aksiLik oLmazsa eğer 15 dakka sonra hazır oLur..evet hem kLavye hem de mouse için yazıLımLar mevcut cd içerisinde..

gitarist24

New member
upLoada şimdi başLadım aksiLik oLmazsa eğer 15 dakka sonra hazır oLur..evet hem kLavye hem de mouse için yazıLımLar mevcut cd içerisinde..
ellerine sağlık.....bu arada müzikle gitarla ilgili problemin olursa her zaman yardımcı olurum müzik öğretmeniyim....karşılıksız kalmaz... sana zahmet verdim sağol

Fyonb

предате&

uLash

Kaleidoscope
rapid ve hotfile linkleri uyumludur yani 1 partı rapidden diğerini hot'dan indirebilirsiniz . İçerisinde Xp , windows 7 , vista driverları vardır . Crc hatası için programlar bolumundeki sabit başlığa bakabilirsiniz ..