[Kullanıcı Adı Değiştirme]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yuc3L aLabiLir miyim :)

gercekten gzl bi hizmet saol Dark_Angel. :clap:

bende foruma ilk kayıt oldugumda oylesine adımı soyadımı falan salladım nick olarak simdi bakıomda cok kotu duruo .
bi 'follow_the_white_rabbit' alabilirmiyim zahmet olmazsa. umarım cok uzun diildir.....

ÇoK DuRDuq ßu NiCKTe...

GeRÇi NicKi ßo$aLTMaKTa iSTeMiYoDuM âMâ....

DêĞî$êLîM âRTîK....

DârK âßî...NîCKîMî....

~uYuSTuRuCu~ YâPâRMîSîN...? ..¿

êDîT : SaĞoL aßi..!

dark benimkide ChAoS olsun aynen yazdığım gibi büyük küçük dikkat :)

Edit: Saolasin şekil oldu :D

Dark abi benimkinide AGGRESSIVE yaparsan çok mutlu olurum.Büyük küçük duyarlı :)

Dark_Angel' Alıntı:
Kullanıcı adlarını değiştirmek isteyen üyeler burda isteklerini yazabilirler en kısa sürede değiştirilicektir... iyi forumlar...

Edit : Her üyenin 1 kez Kullanıcı adını değiştirme hakkı vardır...

ok peki bende nicki nasıl değişcem die arıyordum. Zahmet vermeyi sevmiyorum ama nickimi büyük harf [Mr.]MAESTRO olarak değiştirirmisin.Şimdiden teşekkürler.

Memorix_45'i MeMoRiX Yaparmısın Dark Kardeşim ?

ok ikinizinde nick deyişti

hımm valla süpersin.her ne kadar nick imi sevmeyenler olsada değiştirmeye nietim yok.heheheh:)ama güsel bir konu yafff......

TrEEXY' Alıntı:
Dark abi benimkinide AGGRESSIVE yaparsan çok mutlu olurum.Büyük küçük duyarlı :)

buyuk kucuk duyarlıda ıstedıgın nıckte hepsını buyuk yazmıssın tam olarak nasıl ıstıyorsan nıckı ole yap degıstırelım :)

ya benimkide mnyktrb yapar msın kardes

Ben Sealite olarak değiştirmek istiyorum,mümkün mü acep? Teşekkürler bu arada,sanırım bu hizmete en çok ihtiyacı olanlardan biri benim zira ben foruma öylesine kaydolmuştum ve öylesine bi nick seçmiştim kendime. Ama artık bağımlı olduğuma göre nickimide değiştirsem iyi olucak :)

değiştim kusen.. :)

Dark abi benimkinide Nefret yapabilirmisin ....Baş harfi büyük :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri