[Kullanıcı Adı Değiştirme]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nickimin Iced Earth yine olmassa alternatif oalrak Fiddler olarak değiştirilmesini rica ediyorum tekrardan. teşekkürler ..

Corrado' Alıntı:
nickimin Iced Earth yine olmassa alternatif oalrak Fiddler olarak değiştirilmesini rica ediyorum tekrardan. teşekkürler ..
değiştirildi...

aLwaysdarkneSs

olabilirmi acaba

nickimin keranetatlısı olarak değiştirilmesini istiyorum şimdiden tank you..

F€MM€S' Alıntı:
nickimin keranetatlısı olarak değiştirilmesini istiyorum şimdiden tank you..

hadi diyelim mesaj sayın yeterli ama

bu nick abes dostum hackhell burası.. mesaj sınırını geçince nickini değiştirmek istersen yardımcı olurlar başka bi nickle tabii ki

HoCuSPoCuS' Alıntı:
hadi diyelim mesaj sayın yeterli ama

bu nick abes dostum hackhell burası.. mesaj sınırını geçince nickini değiştirmek istersen yardımcı olurlar başka bi nickle tabii ki
ya ne alaka mesaj sayısıyla siz de çok akıllısınız hee millet nick değğiiştirmek için hep mesaj yazsında hitimiz artsın die neler yapıyonuz değişin ya :(

Te®Te®eN' Alıntı:
aLwaysdarkneSs

olabilirmi acaba
değiştirildi...
F€MM€S' Alıntı:
ya ne alaka mesaj sayısıyla siz de çok akıllısınız hee millet nick değğiiştirmek için hep mesaj yazsında hitimiz artsın die neler yapıyonuz değişin ya :(
hit artırma kaygımız yok.. merak etme sen..

F€MM€S' Alıntı:

senin avatar baya tanıdık geliyor...banlananların arsında tabiki

Böyle bir konuda mesaj sınırı olması çok anlamsız,bu hakimin boşanmak istiyene hele bir 25 yılı doldur bakalım demesine benziyor,Selametle.

şöyle açıklaayım size mesaj sayısı denince katılımcılık düşünürüm ben.. sizin aklınıza hep kötüsü geliyorsa kusura bakmayın o sizin iç dünyanız.. katılımcı üyelere öncelik vermek de benim düşünceme göre en iyisi ve ayrıca 2 gün önce üye olup burda bana iş çıkarmalarını istemiyorum..

mahmutenes' Alıntı:
Böyle bir konuda mesaj sınırı olması çok anlamsız,bu hakimin boşanmak istiyene hele bir 25 yılı doldur bakalım demesine benziyor,Selametle.
Neresi Anlamsız 250 msj Sınırlandırmasının Adam Yeni Üye Olmuş 10-20 mesajı var Geliyor Buraya Nick' ini Değiştirmek İstiyor ... Bumu Anlamlı Olan ?

theozy' Alıntı:
şöyle açıklaayım size mesaj sayısı denince katılımcılık düşünürüm ben.. sizin aklınıza hep kötüsü geliyorsa kusura bakmayın o sizin iç dünyanız.. katılımcı üyelere öncelik vermek de benim düşünceme göre en iyisi ve ayrıca 2 gün önce üye olup burda bana iş çıkarmalarını istemiyorum..
Nickimin 250 mesaj olarak değiştirilmesini istiyorum..

kullanıcı adımı gokhanyilmaz74 olarak degistirirseniz cok sevinirim... tskkk

Ya Arkadaşlar 250 Mesaj Sınırı Var Diyor Adam Siz Halendaha Benim Adım Şu Olsun Diye Anlamsız Mesajlar Yazıyosunuz Yapmayın Böyle

F€MM€S' Alıntı:
Nickimin 250 mesaj olarak değiştirilmesini istiyorum..
kendini komik mi sanıyorsun arkadaşım? gölge etme ...

eiffel' Alıntı:
yaw ben de nickimi eiffel olarak değiştirmek istiyorum mumkunse. ilgilenirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler..
değiştirildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri