[Kullanıcı Adı Değiştirme]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nickimi değiştirenlerden Allah gani gani razı olsun..

Forum ismimin Sakincasi yoksa MoRCiVeT olarak degismesini rica ediyorum [ Morcivert degil ozellikle morcivet yazilmistir :) ] Bu hizmet icin HH ailesine tesekkur ederim

MoRCiVeT ne yazıkkı forumda kullanılan bır nıck mechul_yolcu

vallahi güzel bi hizmet bizim ismimiz güzel

εگмεя

Olmasını istiom

fatu' Alıntı:
ilyada varmı forumda..? üye listesi kapatılmış kendim bakamadım varmı diye..!

fatu ilyada kullanılıyor ne yazıkkı.

esmer nickin değiştirldi.

TEŞEKKÜR Ediorum :) ispiyoncu sanada

Dark_Angel' Alıntı:
MoRCiVeT ne yazıkkı forumda kullanılan bır nıck mechul_yolcu
Hayret morcivet olarak kimse yazmaz uzun zamanlardir o nicki ben kullanirdim taa superonline chat serverinden beri insallah bir ara uye olup unutmamisimdir
cani sagolsun Hayirli olsun arkadasimiza

Dark ben daha once solemıstım ama gene soleyım nickimin nightwolf olmasını ıstıyorumm nıghtwolf ısmı kullanılıyor oda bana aıt ama ben onu kullanmıyorum solariz e soledım bıraz yogun du yapacaktı unuttu sanırım sen ılgılenırmısın dıger ısmımın maıl adresını soleyebılırm

mechul_yolcu' Alıntı:
Hayret morcivet olarak kimse yazmaz uzun zamanlardir o nicki ben kullanirdim taa superonline chat serverinden beri insallah bir ara uye olup unutmamisimdir
cani sagolsun Hayirli olsun arkadasimiza
:) Tobe tobe isim degisecem diye ben aldim nicki dunden kalma yorgunlugum var resmen ucmus olacamki unuttup gitmisim :eek: kendi yerlerimle ugrasirlken aklima dank etti o yuzden gec yazdim pardon mumkunati varsa mechul_yolcu ile birlestirelim nicki tabi yoksa bunu kullanayim bundan sonra
Saolun kusura bakmayin insana beser bole cok sasar degilmi :lol: :p

Dark_Angel' Alıntı:
bugun üye olmuş o nıckle sen olmayasın o :)
Baska kim olabilirki :D normelde yazmak istesede bu nicki bole yazmazlar ozellikle dikkat edip yazmalari lazim :lol: biraz karmasigim bugunlerde ozur dilerim :)

Rica etsem benim kullanici adimi da Rutzko olarak degistirirmisiniz?
Simdiden tesekkur ederim.
Iyi calismalar...

nickimi (raptor) yaparsanız sevinirim daha önceden de sölemiştim arada kaynadı galba ilginize teşekkürler admin arkadaşlar.

nick imi DEYYUS diye değiştirebilirsem eğer sevinirim şimdide teşekkürler dostum..

856457' Alıntı:
nickimi (raptor) yaparsanız sevinirim daha önceden de sölemiştim arada kaynadı galba ilginize teşekkürler admin arkadaşlar.

ne yazıkkı raptor forumda kullanılan bır nıck

buarada diğer arkadasların nıck degısıklıklerı yapılmıştır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri