Kulakları Çekilesi Veletler! Arıza Vids Vol1

Cakiin

New member
biladerim bu link uçmuş...

iSpiK

Kadim Dost
yok ondan demıorum bende bu tarz vıdeoları cok sewerımde ;) hanı onceden ızledıgım bısey se bosuna ındırmıyım dıorum bılıosun rapıdde cota muhabbetı war ya ondan ..

tsubasa

New member
Uzunefe' Alıntı:
işte var ya gidicen oraya . o g*tlere asıl kavgayı göstereceksin

çok doğru diyon hocam

bu yabancılarda kavga kültürü yok adam akıllı kavaga bile edemiyolar işte çoçuğu tutuyoo vuruyoo ondan zevk alıyoo bu gavurlar,,millet de orda bunu izliyoo

uleen erkekliğe yakışırmı ulu orta yerde savunmasız birini madara etmek ????
:mad: :mad: :mad:

nozz

New member
18+ yazsaydın

Pislik herifler bu ne vahşet yaa bunlar insan diil kesin... Dostum sen de 18+ felan yaz içim bi hoş oldu :mad: :mad: :mad: :mad: :

tsubasa

New member
nozz' Alıntı:
Pislik herifler bu ne vahşet yaa bunlar insan diil kesin... Dostum sen de 18+ felan yaz içim bi hoş oldu :mad: :mad: :mad: :mad: :

walla hocam bunların +18lik bie şeyi yok bence sen git o zaman vol2 yi izle orda gör vahşeti

hellrider

New member
şerefsiz dolu bu dünya ya savunmasiz bir insana asla böyle bir şey yapmizmaz aslinda böyle düşünür coğu insan ama bir de kim bilir o cocuk ne yapmiştir. bir de o yandan düşünsek belki bizler daha kötülerini yapabiliriz. Size bir örnek vermek istiyorum bilirsiniz türk toplumu namusuna cok düşkündür bundan 10 12 yıl önce bana anlatilan bir hikayedir bu köyün birisinde bir şerefsiz bir bayan'a tecavüz ediyor vede bunu duyan köy halki köy meydanında o şerefsiz insanin münasip bir tarafina kazığı sokuyorlar.Tamam bunlar insan dişi davranışlar ama herkez hak ettiğini bu tarafta buluyor bazı insanlarda bunlari kendi kafalarina göre vermeye çalişiyorlar bence doğru bir davranış o kaziğin sokulmasi peki şöyle bir şey düşünelim , o cocuk sizin kiz kardeşinize sulanmiş olsa siz ne yapardiniz ?

bence sağ kalmazdı :) paylaşimin için teşekkür ederim arkadaşim.

legolas

New member
bu nedir bölee yaa bunların kulakları az kalır başlık kafaları koparılısıca veletler olması gerek

HTML