konum neden silindi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KaLaMaRss

New member
espiri dillere destan

mod un yaptığı çok büyük ayıp ama:Sopa

konunun ilerisini görmüş ve kimsenin yorum yazmayacağını anlamış
:hhman:
bence uzatmaya gerek yok yoksa bir mod daha cıkıp bu konuyuda kapayacak :)))

bence adult kapatılsın

hayda bu nirden cıktı şimdi:mad:

arfy

____yaNNNNN
aLwaysdarkneSs' Alıntı:
her seferinde geçerli olan tek mazeret bu zaten başka çıkış yolu yokmuşcasına

günah keçisi falan yapıldığı yok hata yapıp yapmadığı hakkında yorum yapıyoruz

belki kendine göre haklı bi sebebi vardır veya hata yaptığının farkına varıp bundan sonra aynı hatayı yapmaz geldiğinde bi cevap verecektir

üyelerde insan üyelerde hata yapabilir bunu hiç bi zaman unutmayalım
cıqıs yoLu aramıorush ... gerekte yoq ... hata yapan oLrsa da kabuLLenir ...

qimsenin eLndn qonu qitLedi die yda hata yapty die mod Luu aLnmady ...

+ bnde deecay in dooru yaptıını sööLemdym ....

userLerde insan eet qimshe inkar etmio yada haywan gby dawranmıo ....
ama modLar herqonuyu taqip etmeye caLısyo ... hatta her atıLan msj Lara biLe bakmaq zorunda kaLyo rekLam qüfür hakaret vs kontroL içn ...

bu kdr hata oLucaktr ;-))

iSpiK

Kadim Dost
deecay istiodu bu görevi calıstıda haketti bence... cocuk ilgilenior bölümüyle bence komik diildi ve kısaydı biraz daha uzatsa belki daha ii olabilirdi.. o gün belkide kac konu kapattı bilemeyız bı aralar ajdar ın cikita muz olayı ayyuka cıkmıstı kafası da atmış olabiLir... üslub biraz sert gibi ama olsun ... sorun olmaz ki o cocukta sert bi cocuk diil yumuşak bi cocuk :p

arfy

____yaNNNNN
iSpiYonCu' Alıntı:
deecay istiodu bu görevi calıstıda haketti bence... cocuk ilgilenior bölümüyle bence komik diildi ve kısaydı biraz daha uzatsa belki daha ii olabilirdi.. o gün belkide kac konu kapattı bilemeyız bı aralar ajdar ın cikita muz olayı ayyuka cıkmıstı kafası da atmış olabiLir... üslub biraz sert gibi ama olsun ... sorun olmaz ki o cocukta sert bi cocuk diil yumuşak bi cocuk :p
Lem cocua " şey " der gby oLdu aip aip :sigara:

terteren

Altın Üye
arfy' Alıntı:
cıqıs yoLu aramıorush ... gerekte yoq ... hata yapan oLrsa da kabuLLenir ...

qimsenin eLndn qonu qitLedi die yda hata yapty die mod Luu aLnmady ...

+ bnde deecay in dooru yaptıını sööLemdym ....

userLerde insan eet qimshe inkar etmio yada haywan gby dawranmıo ....
ama modLar herqonuyu taqip etmeye caLısyo ... hatta her atıLan msj Lara biLe bakmaq zorunda kaLyo rekLam qüfür hakaret vs kontroL içn ...

bu kdr hata oLucaktr ;-))
ne yani sen şimdi bu yazınla istediğinde userlara hayvan gib davranabilecğini mi ima ediyosun
çıkış yolu aramıyosan gerekte yoksa neden forumda öneri ve şikayetler bölümü varki
bende sana sen deecay doğru yaptı dedin demedim

modlar kadar bizler de takip ediğ yardımcı olmaya çalışıyoruz gerek verilen konularda olsun gerek küfür hakaret içeren mesajlarda olsun gerekenin yapılmasına yardımcı oluyoruz

sen buraya üye değilkende benzer sorunlar yaşanıyodu ve kitlenen konular açılıyodu

deecay kimse yorum yapmadan kendi fikrini yazmış ve konuyu kitlemiş
konu sahibi bunda hata görmüş ve bu bölüme konu açmış

herkes hata yapıyo birbirimizi uyarmadan yorum yapmadan da düzeltemeyiz

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Açtığın konunun kahkaha tufanı yaratacak içeriğe sahip olması gerekio !
konuyu bu sebeple kapatmış.

decayın güzel konuları var ama ben daha kahkaha tufanı yaratacak bir konusunu görmedım Açıkcası:)

Bölüm modu olarak tabiki haklı sebeplerle konuyu kapatabilir. ama böyle bir sebeple konu kapatılamaz kapatılmamasıda gerekir.

Bir konunun komik olup olmadıgını belirleyecek kişi geyik modu değildir.Zaten geyik modu olan kişi sadece o bölüme yaptıgı paylasımlardan ve o bölüme olan ilgisinden dolayı mod olur.Engin mizah bilgisi oldugundan değil :)

Bir hata yapmış ama herkes hata yapabilir.Cokta büyütmemek gerekir.

Aklıma geldide Yine geyik bölümünde konusu gereksiz diye
kapatılan bir arkadaşımız vardı.HH e dönmemek üzere gitmişti.perteklim.
http://www.hackhell.net/showthread.php?t=81240&highlight=perteklim
Onuda hatırlayalım dedim :)

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
ikinizin de haklılık payı var

ama bunu deecay e pm atarak sorabilirdin. yanlısa yanlısla karsılık vermek seni haksız duruma düşürür.

komik olup olmamasına gelince, göreceli bi kavram

AlaınDelon

Altın Üye
konunun gerçekten kahkaha tufanı içerdigi söylenemez ben bölüm eski mod.olarak aynısını yapardım kapatırdım ve bununla ilgili komik videolarda defalarca videosu verildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML