kontör

menejer66

New member
bırakın bu üçkagıtları sonunda zaten % 99 yakalanma riski var daha yararlı şeylere yorun kafanızı

Deli_Çeçen

New member
3 4 sene önce türkcellin kini çözdüler bikaçgünde götüren götürdü ama şimdi daha güvenli yapıyolar anca sallarsın tutarsa

makyevs

New member
Yakalansa ne olacak,bana da birisi kart satmıştı diyebilir,aynı karttan bir sahtekarın da basıp satmış olabileceği olasılığı yok mu hiç. Suç işlemiş olursun ama...

iLk3r

ѕмуяηα & в
Lise de iKen Nep DeneRdim Ve HerSeferinde ßu numara kuLLanıLmı$ Derdi :D

Samti70

New member
Merhaba arkadaşlar,
Yazılan yazıların çoğunu okudum.Diyelim ki kafayı yediniz,bütün algoritmaları alt üst ettiniz ve aylar süren çalışmadan sonra olayı çözdünüz, nasıl şifrelerin oluştuğunu anlayıp uyguladınız ve kontorunuz geldi.Başardınız!!
Şimdi bende gittip bayiden sizin şifresini kırmış olduğunuz kontoru aldım.Tel'e yükledim olmadı.Ne yapacağım ya bayi ye gideceğim ya da müşteri hizmetlerine gideceğim.Onlar da kontorun alınma zamanı ile hatta yüklenme zamanını sorgulayacak ve dolayısıyla sizin illegal yüklediğiniz ortaya çıkacak konturu geri alacaklar (Ceza gelir mi bilmem) Ama aylarınızı vermiş olduğunuz algoritma uğraşınız çöpe gidecek!! Sonuç çok zor olan algoritmayı çözmekle kafa yormayın,okadar uğraşmanın karşılığını hiçbir zaman alamayacaksınız..
saygılar..

bytan

LinuX GeeK
Moderatör
bu algoritmayı çözmek pek mümkün değil.çözsen de fayda saglamak mümkün değil.

dePresiFgv

Banned
aslında yapılamayacak bir şey değil önmeli olan hangisinin kullanılıp kullanılmadığı
yani bulunsa bile algoritması malum 3 kere arka arkaya girdiğinde bloke olma durumu var ve bulsan bile algoritmasını ne bileyim hangisinin kullanıldığını tektek girerek mi öğrencez turkcell hemen farkeder kesinlikle

asides_260

New member
merhabalar arkadaşlar bi çok yorum yazılmış algoritmaları kullanarak kont. şifrelerinde ki kırmamızda ki eses sebeb şu olmalı bence . Güvenlik açıklarının oldugunu onlara kanıtlamak . İstenirse bunun başarılabilecegini gösterip kont. fiyatlarını daha makul fiyatlarda satmalarını sağlamak .
Birde bu işi başaran kişinin daha ii bir sistem geliştire bilme olsaılıgının yüksek olmasından dolayı bünyelerinde bir iş sunmalarını sağlamak . Bi ömrü garantiye almak yani . Bu konudaki esas amaç bunlar olmalı . yoksa bizler 15 20 ytl lik insanlar değiliz bunu kendine yakıştıran varsa bilmem ...

arte13

New member
arkadaslar aslına bakılırsa ucretsiz konusmanın bı cok yolu var... ben cok konustum ole ornegın arayacagınız telın basını bıkac kod koyusunuz ve bedava konusmaya baslıyosunuz fakat daha sonra uyarı gelıyo ve aynı kodla arama yapamıyosunuz tabı fark edılınceye kadar konusmanız kar kalıyo ::)) ole günlece kullandım ben gusel oluyodu ama fark edıldım...:)) daha farklı seyler bulmak lasım bence...

memeton

New member
seri numaraları barkodlar ve kontör şifreleri arasında bi lagoritme var ve sizin çözebileceğiniz gibi değil. çözseniz bile telefon şirketi tarafından anında bu açık yakalanır bence uğraşmayın

PhoMaya

Banned
ben de kontür alırken nasıl yaptıklarını düşünerekten önce kendi istediğim numarayı ya tutarsa diye girerdim sonra da hat bloke olmasın diye kontür numarasını girerdim zor ama ya bulsan bile o numara kullanılmış mı yoksa kullanılmamış mı bilemezsin nasıl bilecen ki...

Quaiteking

New member
title "ChatLat TurkCell Kontor Maker",disable
size -1 -1 270 120
option pixels
edit , 1, 20 15 230 20,read multi return autohs autovs disable center
text "TurkCell Kontor Maker By Nuke|2" , 2,10 35 170 20,disable
button "Baska Bir Kontor", 3,10 55 250 20 , read multi return autohs autovs
button "Hafızaya Kaydet(Kopyala)", 4,10 75 250 20, read multi autohs autovs
button "Tamam / Kapat", 5, 10 95 250 20, ok
box ,6, 0 0 270 120
}
on 1:DIALOG:kontor:*:*:{
if ( == init) {
did -o kontor 1 1 %kontor
}
if ( == sclick) {
if ( == 3) { /kontorer }
if ( == 4) { /clipboard %kontor }
}
unset %kontor
}
alias kontorer {
/set %kontor (1,9) $+ (0,9) $+ (0,9) $+ (0,9) $+ (0,9) $+ (0,9) $+ (0,9) $+ (0,9) $+ (0,9) $+ (0,9) $+ (0,9) $+ (0,9) $+ (0,9) $+ (0,9)
if ((kontor) != ) { did -o kontor 1 1 %kontor }
}
alias kontordia {
dialog -md kontor kontor
}
menu * {
}

Insert Text for Header 11 Here.

bi yerde görmüştüm belki işinize yarar programlamayla ilgili bişeymiş

CyßeRiaN

Web & iRc C0deR
ßiZim yapaßiliceğimiz sey deiL dostum :D ßiRaz aLcaktan Uçsak ? :D ama geNede iyi düsünmüssün yapabilsek mükemmel oLurdu

Blue_Secret

Қądįм Ðơ§Т
tabiki belli bir algoritma üzerine kurulu şifreler ancak o algoritma sürekli değişiyo bulmak çok zor...

draxxin

New member
Algoritmayı bulmak için harcanacak enerjiyi kontor şifrelerinin tutulduğu ver tabanına girmek için harcasanız daha kolay olurdu. Tabi yakalanınca iş 1000 ytl lik cezadan yıllarca hapse döner o ayrı mesele :)

elim78

New member
.......................

diyelimki ben şifreyi salladım yazdım.ve hatıma 100 kontor geldi.sallamıs oldugum numarayı bir baskası satın aldı dıyelım.şifreyı gırıyo fakat kontoru yuklenmıyor.kişi türksele gidior kontorum yuklenmedı dıyor arastırma sonucu kontorun benım hattıma yuklendıgı bulunuyor.
şimdi benım sorum su olcak türksel bana gelıp ne dıyerek kontoru alıcak.he diyeceksınızkı karsımdakı adamın elinde kontor kartı var sende yok. belki ben para verdim aldım ve kartı yırtmadan koydum biyere .bu kartta bu kısının eline gectı.

yanı bıraz zor ceza verılır ıspatlayamazlar.bu teknıgı bı bulsakkk tam super olcak:D:D:D

HTML