"Komik değil Enteresan!

Aktuğ

Altın Üye
gercekten ilginç rsimler
eline sağlık

cecemani

{ Gheorghe HAGİ }
Gercekten İlgİnÇ Resİmler.bazilarini İkİ Kere VermİŞsİn Bİr El At İstersen.elİne Saglik Sagol

cecemani

{ Gheorghe HAGİ }
abi bu akşam cok paylasımcı gordum senı.valla helal olsun güzel resimler eline saglık

cecemani

{ Gheorghe HAGİ }
çekirgelerin belgeselini izlemiştim dehşet bi şey ya milyonlarca çekirge önüne ne gelirse yiyor.cok güzel resimler ellerine saglık

DayWalkerr

ABDUSSABUR
Arada bii geliyoo böle..Tırlattım mı duramıyom..:)

saolasın...Herzaman HH için elimden geleni yapmaya çaılışıyom..;)

Aktuğ

Altın Üye
çok anlamlı fotolar...

DayWalkerr

ABDUSSABUR
"Hindistan'dan Seçmeler

Hindistan herzaman ilginç bir ülke olmuştur benim için..Anlaşılan sadece benim açımdan böle değil...

cecemani

{ Gheorghe HAGİ }
ilk resmi bu akşam ben verdim :( ama görmemen normal.abi coştun bi kere ne diyim ellerine saglık güzel resimler

Aysar

New member
ben hic ilginc bulmadim ... ilginc bir yana bence igrenc cogu insanlari .... :) ineklerin mukaddesligi,farelerinde,farelerin baska beldelerde yenilmesi,insanlarin senede bir kere banyo olmasi okyanusta (bunlarin hepsi belirli kitleler icin gecerli) vs ...

sonsuzluğa

Moderatör
Moderatör
her ülkenin kendine özgü adet, gelenek görenekleri var.

bence hindistan çok ilginç bir ülke.

o ilk resimde sanki ben oradaydım gibi hissettim bir an. başım döndü.

paylaşım için sağol kardeş, eline sağlık güzel resimler.

bölüm kuralı: 3- Günde en fazla 3 konu acabılırsınız..
Ama bır başlık altında ıstedıgınız kadar resım verebılırsınız..
O yuzden kirlilik olmaması ıcın bu tür bir uygulama gerekıyor..

konular birleştirildi
hocam kural böyle: (
eline sağlık paylaşım için

DOSTYUZ

New member
yaw o boğadan düşen kowboy varya kesin boynu kırılmıştır. ne kötü bir düşüş o ya

güzel resimler ellerine sağlık

DOSTYUZ

New member
hiç kimse inanışlarıyla yargılanamaz. kim neye isterse inanır. bizde saygı gösteririz. o çok sevdiğiniz o çok beyendiğiniz medeniyetin beşiği avrupalılarda daha düne kadar senede bir kere yıkanıyorlardı tuvalet kulteri bile yoktu ama şimdi hayranız medeniyet ögreniyorsunuz.
temizliği hijyenik olmayı ögretiyorlar bize.

onun için kimseye burun kıvırmayalım yeri geldiğinde sokaktaki kağıt toplayıcı, dilenci bile bişeyler ögretir biz insan oğluna yeri geldiğinde 5 yaşındaki çokuktan bile bir şeyler ögreniriz; değilki burdaki sözü edilen geçmişi yüzlerce belkide binlerce yıla dayanan bir medeniyet. bu beyenmediğin insanların hint fakiri denen din adamlarının yaptıklarına akıl ermiyor.

bu nedenle bir milleti yargılamadan önce kültürleri hakkında bir araştırma yapmak lazım öyle ulu orta sadece tv de yarad başka yerlerde gördüklerinle yargılamamak gerekir.

neyse ben uzatmıyım :) çenem düştü yaw biri bana dur desin :)

ellerine sağlık DayWalkerr

HTML