KnowN

infatuate

İstirahatte
Forumumuzun hem zeytinburnulu hem asabi hemde en çok konu kapamasıyla ünlü programlar bölümü modunu tanıyalım mı =)

infatuate:
slm known =)

ҚnowN:
seLam yenge :durdurun
ÇoK HeycanLıyım.

infatuate:
birazdan geçer heyecanın =) nasılsın ? yolunda mı herşey ?

ҚnowN:
ßiraz Yorgun ßiraz SevinÇLi ßiraz HeycanLı.
Herşeyin yoLunda oLup oLmaDIGINa Siz Karar verin :)

infatuate:
peki =) ismini we yaşını öğrenelim mi hemen ?

ҚnowN:
taßiKi ismim Özgür yaŞım 24 09.02.1985 DoğumLuyum

infatuate:
neler yapar özgür ? günlerini nasıl geçirir ?

ҚnowN:
Genelde günLerim HackheLL iLe geçiyor.Özgür asLinda Hep uPLoad Yapar Hep Konu Kapatir :D

infatuate:
hayatın bundan ibaret yani :hhmanD

ҚnowN:
DegiL taßiKi,ArkadaŞLaRIM VarDIR Çok Sevdigim 2 - 3 Kişi aßiLerim onLarLa Gezerim KaDIkoy senin Zeytinßurnu ßenim :goz:

infatuate:
bi geçim kaynağın olmalı ama di mi =P

ҚnowN:
ee taßiKi çaLIŞIYorum
ÖzeL GüvenLik Sektöründe :goz:

infatuate:
silahın war mı :melek

ҚnowN:
Silahım var.
aSLinda oLmaması Gerek ÇünKü ßen Çook SinirLiyim Haddinden fazLa

infatuate:
ödünç werebiliyomusun :melek

ҚnowN:
maalesef ßöyLe ßir Yetkim Yok
direk üzerime zimmetLi oLdugu iÇin Ödünç verdigim kişi yanLIŞ ßişey yaparsa KnowN'dan kurtuLaßiLirsiniz :D

infatuate:
o zaman bu röportaj burda bitmiştir :hadiordan

ҚnowN:
asLa kaßuL etmiyorum ßu röpartaj için hazirLandim ßütün gün :durdurun

infatuate:
hahahha :hhmanD peki anlat bakalım aşk meşk durumlarını :sigara:

ҚnowN:
aşk ßenim aDIM
NişaNLiyim ; resimdede görüLdüGü gißi seviyorum seviLiyorum
Ve iLk defa Tüm foruma açiKLiyorum :durdurun

infatuate:
yüzüğü görmemek mümkün değil zaten maşallah yarım metre genişliğinde :hhmanD

ҚnowN:
evet gecenlerde eLime ßattı o yüzük ve artik takmiyorum :S
sanirim artik yüzük takmayacagim :durdurun

infatuate:
mümkündür =) görüyoruzki bayağı asabisin, seni çileden çıkaran durumlar nelerdir ? we mutlu edenler ?

ҚnowN:
ßenim çiLeden Çikaran DurumLarIn ßaşINDa HackheLL prograMLar ßöLümüne Yardım konuLarı açanLaR Neden dogru yere açMazLarki anLamiyorum. Gercek hayatta Otoßuste ayagima ßasiLmasi yanImdan geçerken Omuz atiLmasi Lan OgLum vs gißi keLimelerin kuLLaniLmasi ßeni gercekten ÇiLeden Çikarir ve gözüm döner sonraSI MaLum :vur

infatuate:
mutlu eden bişey yokmu =P

ҚnowN:
oLMazMı. NişaNLIMLa oLdugum Heran Çok MutLuyum.

infatuate:
Allah tamamına erdirsin inşallah =) bizim seninle pek içaçıcı bi geçmişimiz yok :hhmanD sanırım kaybettiğin şifreni geri wermemle düzelmişti aramız, ne düşünüyosun bu konuyla ilgili :sigara:

ҚnowN:
amin amin. seninLe geçmişimiz kötüydü evet ßir anLIK ßir Sinir ßenimde gößek adımdır o sinir denen şey. Sevmesemde ßu ßöyLe. ßu Konuda düşüneßiLDigim tek şey insanLaRa ßir anDa ön yaRGIYLa ßakmamam gerektigi ozamanlar seni hiç sevmiyordum hani taßiri caizse ßogaSIm geLiyordu :D Çok Kızmıştım ßirde taßiki ßurnu havada demiştim :D

infatuate:
sonra :hhsopa

ҚnowN:
taßiki kendi kendime,kimseye gidipte infa söyLe ßöyLe ßişi demedim
Ki kimsenin arkasindan KonuŞmayi sevmem KonuŞanida sevmem.. Sonra Şifremi kayßetme oLayından önce
seninLe pc'n hakkinda daha dogrusu senin şu ömrümü yiyen ßiLgisayarinLa iLgiLi ßir yardimda ßuLunmuştum
ondan sonra aramiz gayet güzeL oLmaya ßaşLadi iyi dostLukLar KavgayLa ßaşLar Lafına inanmasamda yaşadım ve gördüm :goz:

infatuate:
iyi madem affettim :cool: zirwende ne war peki ?

ҚnowN:
Affettigine Sevindim ama affettigini zaten ßiLiyordum yada anLamıştım desem yeridir :goz:
Zirvemde ßüyüyüp GüzeL yerLerde oLmaKTI Hep diLegim kücükken sorarLarDI ßüyüyünce Ne oLucakSın diye adam oLucam derdim. ßüyüdüm usLanDIM. Zirvemde ŞimdiLik pek ßirşey Yok asLinda Zirvemi geLecegimi düşünen ßir tip degiLim.ßugun ßuLdum ßugun yarin ßuLdum yarin. ßu tip ßiriyim.ßu huyumuda sevmesemde yapaßiLicegim ßirşey yok.ßöyLe geLDim ßöyLe giderim.

infatuate:
umarım herşeyin en iyisi olur senin için =) nerelisin aslen ? kardeşlerin war mı ?

ҚnowN:
Çok teşekkür ettim, aSLen GiresunLuyum. KardeşLerim Ve kardeşim Yok Tek çocugum.

infatuate:
=) gelelim hackhell'e nasıl tanıştın ? anlatırmısın bize ?

ҚnowN:
ozamanLarda ßiLgisayar ProgramLaRINI Çok severdim googLe'den tasaduf ßuLup girmiştim.
hiç payLaşimci degiL aksine sömürücüydüm,Teşekkür ßiLe etmiyordum. itiraf ediyorum şimdi kendime Kızsamda keşkeler geLmiyor geri.
Daha Sonra Karma iLe taNIŞTIM TANIŞmamda onun upLoadLarı sayesinde oLDu Ve Ondan sonrada HackheLL ßenim için ßir ßagimLiLik oLDu. ßir itirafta daha ßuLunayim ßurdan :hhmanD Karma'nın tüm oYunLari indirdim kurdum oynaDIm upLoad'In u'su ßiLmiyordum daha düne kadar :durdurun Nereden nereye diyorum ßazen HackheLL NE işe yarar ßiLmiyoken Kimseyi tanimazken şimdi HackheLL ßenim parçam oLdu. Seviyorum HackheLL'i ve HackheLL'dekileri.

infatuate:
güzel itiraflar oldu bunlar tşk ederiz =) peki site içinde sewdiğin we sewmediğin şeyler neler ?

ҚnowN:
Hiç sevmedigim Şey ModLaRIN ÖneriLer & ŞikayetLer ßöLümünü KuLLanarak Şikayet ediLmesi. üYe HaKLI Veya HaKSIZ Hiç Fark etmez. Çok Karşıyım ßeni Şikayet ettikleri iÇin degiL Gercekten en ßaştan ßeri sevmedigim Hatta Gıcık oLdugum tek şeydir. Siyaset ßöLümünüde sevmiyorum. ßen Kimsenin görüşüne SaygısızLık etmiyorum ama ßenim Görüşüme Laf söyLeyeni gördügÜm zamanda dayanamiyorum.
Sevdigim Şeye geLince SitedeKi arkadaŞLIKLar Çok Candan. Ve Herkez Çok YaRDIMSever. aman ya ßoşver diyenimiz Yok Herkez ßir Gayret ve Çaßa içerisinde ßunu gördÜgümdede mutLu oLuyorum taßiki.

infatuate:
bence de öyle =) peki son olarak bana we hh'ye söylemek istediğin bişeyler war mı özgür ?

ҚnowN:
taßiki VaR Kisa ve Öz HackheLL oLdugu ßuLundugu YürüdüGü Çizgiyi ßozmazsa Çok GüzeL oLur ßozacaginida sanmiyorum ama ßozmak isteyenLer var ßunLara kaRŞI ßizde HackheLL'in yaNındayız :goz:
Sana SöyLeneßiLicek tek Şey Çok iyisin Cana YaKINSın. Seni tanımadan sana konuştugum keLimelerden doLayı tekrar tekrar özür diLiyorum ki asLa Kötü ßir söz söyLemedigimide ßurdan ßeLirteyim :goz:
Röportaj içinde Çok teşekkür ederim. SimdideN ELLerine SaĞLIK..

infatuate:
ben tşk ederim bu eğlenceli sohbetin we düşüncelerin için =) görüşmek üzere ..

ҚnowN:
Görüşmek üzere

edit: Known'dan askerlik anısı dinleyelim mi =)

ҚnowN:
asKerLigimi Hakkari'ye Çok YaKIN Van'a Çok uzak Van'In ßir Köy KarakoLunda yaptigimi KimiLeri ßiLir kimileri ßiLmez. ßir Cuma Gecesi Saat 23:30 gißiyDi Dışardan söyLedigimiz keßaßı Mevzide götürüyorduk ßir kaç arkadaŞLa. taßi en KıdemLi ßiz oLdugumuz için kimse ßişeyde diyemiyordu :) asLında yasakTI Taßi ßir anda ortaLik ana ßaßa günü gißi oLmuştu KarakoLa herzamanki gißi ßaskın vardi arkadaslardan ßirisi keßaßı koLLuyordu, ßiz canIMIZDan vazgecmiştik o keßaßındAN Vazgecmemişti. :D taßi ßU ANıM Kimilerine güzeL geLmeyeßiLir ama O anI YaşayanLar iÇin gercekten Çok güzeL ßir anIydı. Keßaßıda zorLa ikna edip attirmiştik :)

the end :clap​

SAHRANİL

Altın Üye
çok severim kınoğunu süper olmuş ellerine sağlık

uLash

Kaleidoscope
Super oLmus boyLece Knownu oldurmek Isteyenler Resımden Esgalını RahatLıkla tespıt edebılırler =)

Moderator
İyikide tanımışım Dai'mi =) t$k ikinizede.. Kebap anLaşıLan hayatının her anında oLacak Özgür :D

Madness

Banned
Özgür çalışkanlığı ve başarıları ile çok kısa zamanda göz doldurdu forumda...Hayatının güzellikler ve başarılar içinde geçmesini dilerim...

Güzel ve eğlenceli röportaj olmuş. Teşekkürler..

n€d!mbur@k

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
güzel roportaj olmuş daha yakından tanıdık özgürü...Teşekkürler

..єЯDєM..

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Kardesımızı dahada yakından tanıdık

Ozgur daı o resım ne ole :hhmanD

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
Hepinize ÖzeLLiKLer ßu KeyifLi RöportaJ iÇin infaturta'ya Çok Teşekkür ederim. Hiç ßir Yerde vermeyecegim ßİlgiLerimi verdim :hhmanD

mchasso

New member
güzel röp. olmuş elinize saglık knownu ıyıce tanımıs olduk :D nısanlı oldugunuda bılmıoduk :Dogrenmıs olduk

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
Vermeseydin özel biLgiLerini birader boğazınımı sıktık :durdurun
Dai :durdurun Samimiyetimizden verdik ßiLgiLeri sana ne demek istedimi sen anLadin ßurda aiLe HaKLarını Koruma yasasısın 15. maddesinin 4.fıkrasi geregi susuyorum dai :D

ecstasy

Super Moderator
Zeytinburnu lu kardeşim.. Asabi arkadaşım.. :D Şu dürüm resmini koysaydın keşke..

Dürüme öyle bir bakışın var ki düşmanlarına korku salardın.. :D

S

SiR ReaLiST

Guest
Kankayı Daha Da Yakından Tanımış OLdum =) İkinizede Bu KeyifLi Röportaj İçin TeşekkürLer =)